دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ RS50 مدل RS50N3913SA

Samsung side by Side Refrigerator 501 Littre RS50N3913SA

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۱/۷/۲۲
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۴۹/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سامسونگ
ظرفیت
501 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
نقره ای
اینستا ویو
بار
اتصال به آب شهری
وای فای
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ RS50 مدل RS50N3913SA

 یخچال فریزر سامسونگ RS50 دارای کیفیت ساخت بالایی است و از همه مهمتر عملکرد فوق العاده ای دارد. در این یخچال فریزر از سیستم سرمایش هوای چند منظوره استفاده شده است که از از کاربردی ترین سیستم های سرمایش در یخچال فریزر است. این یخچال فریزر ظرفیتی 501 لیتری را دارد. فریزر در آن 144 لیتر و یخچال  375 لیتر است. همیشه یخچال ظرفیت بیشتری را دارد و امری معمول در یخچال فریز های ساید بای ساید است. طراحی در آن به گونه ای است  تا بسیار یکدست و جمع و جور باشد. در آن بر روی درب یخچال از بار کوچکی استفاده شده است که درب آن به طرف پایین باز می شود. بر روی فریزر هم آبریز و یخساز قرار گرفته است. طبقه ها در یخچال و فریزر متنوع است و برای طبقه بندی داخل یخچال از شیشه شفاف بهره گرفته شده است که می تواند وزن زیادی را تحمل کند. زنگ این یخچال فریزر نقره ای است و بسیار خوش تراش می باشد. دستگیره هایی عمودی میله ای دارد که باز  بسته کردن درب ها را آسان تر کرده است. درب بازر هم به صئورت کشویی است وقتی به طرف داخل فشار داده شود، باز می شود. این یخچال فریزر می تواند تا 8 ساعت در صورت خرابی و یا قطعی برق هوای سرد را در خود نگه دارد. موتور اینورتر دیجیتال در آن از گاز R600A استفاده می کند و رده انرژی A+ را دارد. یکی از گزینه هایی که در انتخاب یخچال فریزر می تواند کمک کننده باشد، صدا است. هر چه یخچال صدایی کمتر داشته باشد به این معنی است که موتور آن کمتر استهلاک دارد جدا از این که صدای کم مورد انتظار همه ما است. صدا در این یخچال فریزر 43 دسیبل است. در ادامه این یخچال فریزر محبوب و پر طرف دار سامسونگ را بیشتر توصیف می کنیم.

 

یخچال فریزر RS50

 

موتور هسته اصلی با کارایی بالا، از نوع اینورتر دیجیتال

موتور را می توان هسته اصلی هر وسیله از جمله یخچال فریزر در نظر گرفت. در یخچال فریزر سامسونگ RS50 از موتور اینورتر دار دیجیتال استفاده شده است. این موتور صدای کمی دارد و در زمان کار مزاحمتی را ایجاد نمی کند. صدایی که از این موتو انتشار می شود برابر با 43 دسیبل است. اینورتر در این یخچال فریزر، میزان مصرف انرژی را کاهش می دهد و از طرفی از خود یخچال هم محافظت می شود. یخچال فریزر سامسونگ سیستم سرمایش ایده آلی را دارد که در هر زمان که هوای سرد تلف شود، هوای تلف شده با هوای سرد جای گزین می شود. این ویژگی به اینورتر و کار کردن یک دست و همزمان موتور بر می گردد. موتور در این یخچال فریزر قابلیت هایی چون کارکردن سریع وجود دارد که می تواند مواد غذایی را سریعتر منجمد کند.

 

موتور هسته اصلی با کارایی بالا، از نوع اینورتر دیجیتال

 

گاز سرد کننده R600a و مقدار آن در یخچال فریزر سامسونگ RS50

گاز سرد کننده در یخچال فریزر انواعی مختلف را دارد. در یخچال فریز های قدیمی، گاز مبرد R22 بود که کارایی بالایی را داشت اما به لحاظ زیست محیطی، آلوده کننده هوا به شمار می آمد. امروزه از دو نوع گاز در یخچال فریزر استفاده می شود که یکی از آن ها گاز مبرد R410A و دیگری R600A می باشد. در این میان گاز مبرد R600A کاربرد و کارایی بیشتری را دارد. این گاز کارکرد  موتور را آسانتر کرده و راحتی متراکم می شود. برای اینکه این گاز متراکم شود نیرویی زیادی از موتور را نمی گیرد. معمولا مقدار این گاز در یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ RS50 مقداری کمتر از 100 گرم را دارد. 

 

گاز سرد کننده R600a و مقدار آن در یخچال فریزر سامسونگ RS50

مینی بار و آبریز اتوماتیک در یخچال فریزر سامسونگ RS50

آبریز در یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ RS50 دارای اندازه بزرگ است. در آن آبریز بر روی درب فریزر قرار گرفته است. برای آب و یخ دو شاسی وجود دارد. بار یا مینی بار بر روی درب یخچال است. شما می توانید اب و دیگر نوشیدنی ها را در آنجا قرار دهید و در صورت نیاز آن ها را بیرون بیاورید. لازم نیست که برای اب و ... درب کامل یخچال را باز کنید. این ویژگی جدا از اینکه زیبایی خاصی به یخچال فریزر می بخشد می تواند در صرفه جویی انرژی به طبع جلوگیری از هدر رفتن هوای سرد موثر باشد. شما قسمت بالایی درب مینی بار را به طرف داخل فشار می دهید و درب به طرف پایین باز می شود که در عکس ها نمایی از آن را آورده ایم.

مینی بار و آبریز اتوماتیک در یخچال فریزر سامسونگ RS50

 

سیستم سرمایش چند منظوره

سرمایش در یخچال فریزر می تواند به روش های مختلفی انجام شود. همه سیستم های سرمایش کارایی و کاربرد بالایی را دارند. مهمتر از همه آن ها سرمایش چند منظوره است. با این سیستم سرمایش هر گوشه از یخچال فریزر یک دما را خواهد داشت. در یخچال فریزر RS50 سرمایش Multi Air Flow است و قابلیت All Around Cooling را دارد. این نوع از سرمایش مواد غذایی داخل یخچال فریزر را به یک دست و یک میزان سرد نگه می دارد. به محض باز کردن درب یخچال و یا فریزر فورا هوای سرد تلف شده جبران می شود.

کشوی میوه و سبزی با قابلیت نگهداری رطوبت

میوه و سبزی شرایط نگهداری متفاوتی را دارند. این نوع از مواد غذایی جدا از اینکه به سرما نیاز دارند، برای اینکه تازه بمانند به رطولت نیز نیاز خواهند داشت. کشو هایی که در این یخچال فریزر وجود دارد قابلیت نگهداری رطوبت را به صورتی بهینه دارند. معمولا هر برندی به این دو کشو زیاد اهمیت می دهد . سامسونگ برای میزوه و سبزی کشو ها را به صورت کتامل جدا کرده است ولی هر کدام از آن ها یک شرایط نگهداری رطوبت را دارند. برای اینکه این کشو ها کمتر باز شوند به صورت دو قسمتی طراحی شده اند تا در هنگام بیرون آوردن یکی از آن ها، هوای دیگری تلف نشود.

 

 

عایق سیکلوپنتان

عایق سیکلوپنتان از مهمترین و بهترین عایق های حرارتی است که در یخچال فریزر از آن استفاده می شود. این عیق به خوبی در تمام یخچال جایی گرفته و از ایجاد اتلاف انرژی و یا هوای سرد جلوگیری می شود. در این یخچال فریزر در صورت خرابی و یا قطع برق، انجماد یخچال فریزر تا 8 ساعت دوام می آورد. 

طراحی لوکس و خواستنی

یخچال فریزر RS50 سامسونگ طراحی لوکس و جذابی دارد. این یخچال فریزر ساید بای ساید دو درب می باشد. دارای یک مینی بار بر روی درب یخچال و یک آبریز بر روی درب فریزر است. دستگیره ها در آن به صورتی میله ای است و جهت عمودی دارند. پنل کنترل در آن لمسی با رنگ دیجیت آبی، بالای آبریز قرار گرفته است. در این یخچال فریزر از کشو ها و طبقه هایی مختلف استفاده شده است. هم در قسمت بار و هم داخل یخچال برای بطری ها طبقه ای در نظر گرفته شده است. برای لبنیات موارد صبحانه هم فقفسه ای جدا موجود می باشد. کشوی میوه و سبزی دو عدد می باشند که از شیشه شفاف بوده و می توان داخل آن ها را مشاهده کرد. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
RS50N3913SA
ظرفیت
501 لیتر
ظرفیت یخچال
357 لیتر
ظرفیت فریزر
144 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
نقره ای
اینستا ویو
پنل کنترل
دیجیتالی لمسی
بار
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد طبقه یخچال
5 طبقه
آبریز
یخساز
تعداد طبقه درب یخچال
4 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 کشو
تعداد طبقه فریزر
3 طبقه
تعداد طبقه درب فریزر
3 طبقه
طبقه نگهداری بطری
اتصال به آب شهری
موتور
اینورتر دیجیتال
وای فای
میزان صدا(دسیبل)
43 دسیبل
گاز مبرد
R600a
Smart ThinQ
بدون برفک
انجماد سریع
سیستم سرمایش
Multi Air Flow
Smart Diagnosis
ابعاد(میلی متر)
1789 ارتفاع*عمق 605*پهنا 912
وزن(کیلوگرم)
106 کیلو گرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha