دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

تلویزیون سامسونگ AU9000 سایز 65 اینچ مدل 65AU9000

Samsung 4K Smart TV 65 Inch 65AU9000

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۱/۱۱/۵
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
سامسونگ
مدل
AU9000
کیفیت تصویر
4K
توان صوتی کل
20 وات
اسمارت
سال ساخت
2021
نقد و بررسی محصول

تلویزیون سامسونگ AU9000 سایز 65 اینچ مدل 65AU9000

 شاید می خواهید تلویزیون سامسونگ بگیرید و نمی دانید کدام تلویزیون سامسونگ بهترین می باشد. باید عنوان کنیم که تلویزیون سامسونگ 2021 یعنی مدل AU9000 بالاترین تلویزیون کریستال 4K بوده و بالاتر از همه تلویزیون های LED و پایین تر از سری کیولدی قرار می گیرد. تلویزیون کریستالی سامسونگ سری 9 مدل 65AU9000 هم قیمتی مقرون به صرفه دارد و هم می تواند شما را از نظر کیفیت تصویر و صدا راضی نگه دارد.  اما این تلویزیون چه قابلیت هایی را دارد؟


تلویزیون سامسونگ AU9000 دارای اندیکس تصویر 2800 می باشد و این یعنی از نظر کیفیت امتیاز بالایی را به دست آورده است. در تلویزیون Samsung AU9000 از نورپردازی LED از نوع Edge بهره گرفته شده است یعنی لامپ های LED در کناره قاب تلویزیون می باشند. از طرفی صفحه نمایش آن VA بوده که می تواند کنتراست بالایی را به نمایش بگذارد و شما را از جذابیت زیادی بهرمند کند. شما صدای 20 وات را خواهید داشت و به صورتی فراگیر و سه بعدی ارائه می شود. از نظر طراحی هم بی نظیر است خوب در میان تلویزیون های کریستال 4K به همراه تلویزیون 2020 یعنی TU8500 با پایه وسط روانه بازار شده ان اما پایه این دو تلویزیون یعنی TU8500 و AU9000 متفاوت می باشند. قابلیت های هوشمند در آن بسیار گسترده تر به نسبت سال قبل می باشد. شما می توانید هر انتظاری را از تلویزیون AU9000 سامسونگ 65 اینچ با کیفیت سامسونگ داشته باشید. 
 

آیا تلویزیون سامسونگ AU9000 ریموت کنترل خورشیدی دارد؟

تلویزیون AU9000 سامسونگ بالارده ترین تلویزیون کریستال 4K  سامسونگ می باشد. شما بالاتر از تلویزیون 65AU9000 در رنج LED را نمی  یابید. بالارده تر از آن در رنج کیولد قرار می گیرد و تلویزیون کیولد سامسونگ Q60A می باشد. 


در تلویزیون 65AU9000 برخلاف آنچه در بعضی از جا ها اشاره شده است، ریموت کنترل خورشیدی نمی باشد و همان ریموت سال قبل با مقداری اندازه کوچکتر می باشد. مدل ریموت کنترل در تلویزیون سری 9 کریستالی سامسونگ TM2180A می باشد. ریموت خورشیدی هم دارای مدل TM2180E می باشد. با توجه به شماره مدل ریموت کنترل و حرف E می توان به دارا بودن سلول خورشیدی پی برد. E به معنی Energy بوده و A هم به معنی AA یا باطری قلمی برای ریموت می باشد. 

 

اندیکس یا شاخص تصویر در تلویزیون 65AU9000 سامسونگ

 برای مشخص شدن کیفیت تصویر تلویزیون از اندیکس تصویر استفاده می شود. اندیکس تصویر PQI و یا Picture Quality Index شاخصی کلی در نظر گرفته می شود. در AU9000 شاخص تصویر 2800 می باشد. معمولا تمام ویژگی های تلویزیون با هم نمره ای دارند و در نهایت به صورت اندیکس بیان می شود. کیفیت رنگ پنل، روشنایی پنل، سرعت پردازش و کاهش نویز و بلور همه و همه در اندیکس تصویر نمره ای دارند. تلویزیون AU9000 با اندیکس تصویر 2800 می تواند برترین تلویزیون کریستال 4K سال 2021 باشد.
 

تلویزیون 65 اینچ سامسونگ AU9000

 

ویژگی Multi View یا تصویر در تصویر چیست و چه کاربردی در تلویزیون AU9000 سامسونگ 65 اینچ دارد؟

 تصویر در تصویر یکی از ویژگی هایی است که علاوه بر جذابیت استفاده، می تواند کاربردی حیاتی را نیز داشته باشد. شما با تلویزیون AU9000 سامسونگ 65 اینچ می توانید همزمان تصویر گوشی خود را تماشا کنید و از طرفی هم به تماشای یک شبکه تلویزیونی بپردازید. تلویزیون و یا به عبارتی دیگر صفحه نمایش آن به دو قسمت چپ و راست تبدیل شده می توان همزمان دو تصویر را به صورت زنده تماشا کرد. این ویژگی کاربرد مهمی را دارد. شما می توانید تکست و یا لیریک یکی فیلم را دانلود کرده و در یک طرف صفحه نمایش بگذارید و در طرف دیگر به تماشای فیلم همان تکست بپردازید  و انگار فیلم را با زیر نویس تماشا می کنید.

 

 تلویزیون AU9000 با قابلیت Multi View

 

عمق نمایش رنگ در تلویزیون 65AU9000

عمق نمایش رنگ تلویزیون برحسب بیت بیان می شود و به میزان رنگ هایی گفته می شود که پنل از خود نمایش می دهد. تلویزیون 65 اینچ AU9000 دارای عمق نمایش داده 8 بیت است و می تواند 16.7 میلیون رنگ را نمایش دهد.تلویزیون کریستالی سامسونگ از FRC یا Frame Rate Control استفاده می کند که عمق نمایش را افزایش داده و رنگ های غنی با Daynamic Crystal Color نمایش داده می شوند.

 

تلویزیون 65AU9000 و عمق رنگ ان

 

HDR10+، نمایش و نحوه دسترسی به آن در تلویزیون AUU9000

تلویزیون سامسونگ AU900 دارای قابلیت پشتیانی از محدوده دینامیکی است. تلویزیون کریستال سامسونگ از HDR10+ پشتیبانی می کند. این فرمت دارای روشنایی 1000 تا 4000 کاندلا بر متر مربع است. حالا تلویزیون AU9000 با میزان روشنایی 500 نیت چگونه این فرمت را نمایش می دهد. در واقع این تلویزیون برای نمایش تصاویر با روشنایی بیشتر از پنل از Tonmapping استفاده می کند. فرمت های دینامیکی را می توان از طریق میانبر ها دانلود کرده و تماشا کرد. 

 

 تلویزیون AU9000

 

نمایش حدود رنگ بیشتر با Tonmaping در تلویزیون 65 اینچ 65AU9000

 نمایش رنگ می تواند به روشنایی تلویزیون محدود شود بنابراین در هنگام خرید تلویزیون گزینه روشنایی و نور پردازی تلویزیون را می توان جدی گرفت. در  تلویزیون AU9000 سامسونگ روشنایی پنل کمتر از روشنایی تصویر HDR10+ است. سامسونگ از روش مدرن یعنی Maping برای پردازش داده استفاده می کند به این معنی که تلویزیون Samsung Crystal 4K داده ها روشن تر را از دایره نمایش حذف نمی کند و بلکه آن ها را با رنجی کم نورتر نمایش می دهد. در نتیجه رنگ ها به قوت خود باقی بوده و همیشه درصدی بیشتر از رنگ های استاندارد NTSC نمایش داده میشود.

 

GameBar و تنظیمات آن در تلویزیون کریستالی سامسونگ 2021

سامسونگ در سال 2021 تنظیماتی گسترده را برای بازی ها اعمال کرده است. تجربه بازی با تلویزیون AU900 بسیار جذاب خواهد بود. Game Mode در سال 2020 به Game Bar در سال 2021 تبدیل شده است. ویژگی Game Bar تنظیماتی گسترده دارد مانند:


تنظیم نسبت تصویر: در تلویزیون نسبت تصویر برابر با 21:9 می باشد. شما می توانید در زمان بازی نسبت تصویر را به 32.9 تغییر دهید. این نسبت تصویر اشیا و عامل های تصویر را نزدیک کرده و جذابیت تماشای تصویر را بیشتر می کند.


تنظیم هدست بلوتوثی: شما می توانید در زمان بازی از هدست استفاده کنید تا هم صدای با کیفیت تلویزیون را تجربه کنید و هم مزاحم دیگر افراد خانواده نشوید . در قسمت Device می توان BT Headset را فعال کرد و صدای تلویزیون را از طریق بلوتوث گوش داد.


تنظیم VRR: VRR یا Variable Refresh rate قایبلیتی است که می تواند فرکانس پخش تلویزیون را با فرکانس کارت گرافیک کنسول بازی هماهنگ کند. این ویژگی برای فریم های 24 تا 60 فریم به کار می رود و نویز برداری ویژه ای از تصویر به وجود می آید. 


 تنظیم تلویزیون برای بازی های HDR: اگر بازی که تلویزیون قرار است نمایش دهید از نوع 4K HDR است می توان گزینه HDR را فعال کرده تا متناسب با ان روشنایی پنل افزایش پیدا کند. این درست مانند زمانی  است که شما می خواهید با تلویزیون محتوای دینامیکی را نمایش دهید. 


تنظیم و فعال کردن ALLM: ALLM یا Auto Low Latency Mode به قابلیتی گفته می شود که در آن تاخیر در انتقال داده یا Input Lag کاهش پیدا می کند. 


تنظیم FPS: این ویژگی برای تنظیم نرخ فریم است. اگر در زمان بازی لرزش و یا نویز وجود داشت می توان این نرخ را در تنظیمات بالا برد. در حالت استاندارد برابر با دوبرابر فرکانس است. یعنی از فرکانس 60 هرتز باشداین پارامتر برابر با 120 فریم می باشد. 

 

GameBar In Samsung Tv AU9000

 

OTS lite، صدایی چند بعدی و کارایی پخش بالا

OTS صدایی همه جانبه و فراگیر است. OTS یا Object Tracking Sound به معنی صدای اشیا در تصویر است. تلویزیون AU9000 این قابلیت را از نوع Lite دارد. طبیعی است میزان پخش صدای چند بعدی درجه و سطح دارد که پایین ترین آن ها OTS Lite و بالاترین آن ها OTS Pro می باشد که در تلویزیون های کیولدی بالا رده پشتیبانی می شود. 

 

کیوسمفونی با ساندبار های دارای این قابلیت مانند ساندبار سامسونگ Q70T

تلویزیون 65AU9000 دارای قابلیت Q می باشد. این قابلیت فوق العاده بوده و به توان صوتی تلویزیون کمک می کند. شما وقتی از این قابلیت استفاده می کنید و صدای تلویزیون را با ساندبار پخش می کنیدف کیفیت و توان صوتی مضاعف می شود و این ویژگی را سامسونگ 1+1=2 نام نهاده است. زمانی پخش صدای تلویزیون با استفاده از ساندبار Q70T میزان توان صوتی  از 20 وات به 350 وات ارتقا می یابد. توان صوتی خود ساندبار برابر با 330 وات است. 

 

کیوسمفونی  درتلویزیون اولد AU9000

 

مدیریت کابل ها (Clean Cable Solution) در تلویزیون 65 اینچ AU9000

کابل ها می توانند اطراف تلویزیون را شلوغ کنند و از جذابیت ظاهری آن بکاهند. تلویزیون AU900 با ویژگی Clean Cable Solution این مشکل را برطرف کرده است. شما می توانید کابل ها را از شیار های پشت تلویزیون عبور دهید تا اطراف تلویزیون شلوغ نشود. 

 

PC ON TV یا استفاده از تلویزیون AU9000 به عنوان مانیتور

تلویزیون AU9000 می تواند کارایی و کاربری های متفاوت را داشته باشد. تلویزیون AU9000 می تواند استفاده ای به عنوان مانیتور را داشته باشد. شما می توانید کیس کامپیوتر را به آن وصل کرده و از طرفی قابلیت پشتیبانی از موس و کیبورد را دارد. صفحه نمایش بزرگ 65 اینچی  و استفاده مانیتوری از آن باید جذابیت خاصی را داشته باشد.

 

PC ON TV یا استفاده از تلویزیون AU9000 به عنوان مانیتور

 

ورودی و خروجی های تلویزیون 65 اینچ سامسونگ AU9000

تلویزیون Au9000 سامسونگ تعداد 3 پورت HDMI را دارد. خوب فقط تعداد پورت ها مهم نیست و بلکه ورژن آن ها نیز می تواند بسیار کاربردی تلویزیون را جلوه کند. ورژن پورت های HDMI در این تلویزیون 2.0 می باشد. این ورژن پهنای باند 18 گیگابایت را دارد و برای صدا و تصویر فوق العاده است. تلویزیون AU9000 یک تلویزیون بهینه شده است، چراکه در آن فرکانس تصویر برابر با 60 هرتز است و این ورژن از پورت های اچ دی ام آی می تواند کیفیت تصویر 4K و یا Full HD را با نرخ 60 فریم در ثانیه انتقال دهد. در آن از 2 پورت USB هم بهره گرفته شده است. شما می توانید محتوا را بر روی تلویزیون پخش کنید و یا برنامه های تلویزیون را ذخیره کنید. پورت شبکه، آنتن یا RF و پورت اپتیکال از دیگر پورت های تلویزیون کریستالی AU9000 می باشند. خوشبختانه یا متاسفانه در این تلویزیون از پورت کامپوننت و کامپوزیت استفاده شده است و از آنجا که این پورت ها برای دستگاه های قدیمی به کار می روند می توان از تبدیل آن ها به HDMI استفاده کرد. پورت اپتیکال برای انتقال صدا به ساندبار ها به کار می رود و یکی از پورت های HDMI با قابلیت بازگشت صوتی eARC هم همین کاربرد را دارد. حتی الامکان بهتر است برای پخش صدا بر روی ساندبار ها از HDMI eARC به جای اپتیکال استفاده کرد. 

 

مهمترین وجه جذابیت در تلویزیون سامسونگ 2021 کریستالی 65AU9000

از آنجا که سامسونگ هر ساله ویژگی های جدید را به تلویزیون های خود اضافه می کند و طراحی را تغییر می دهد، تلویزیون های 2021 این شرکت از طراحی برخوردار شده اند که در زمان نصب بر روی دیوار به مانند یک قاب عکس می مانند. بیشتر کاربران تلویزیون را بر روی دیوار نصب می کنند چون هم فضای کمی را اشغال می کند و هم امنیت و ایمنی پنل بیشتر خواهد بود. طراحی در تلویزیون AU9000 مانند تلویزیون های بالارده سامسونگ 2021 از نوع AirSlim می باشد. این طراحی فوق العاده است چرا؟ در این نوع طراحی ضخامت تلویزیون بسیار کم است که البته به نسبت، تلویزیون های سامسونگ ضخامت قاب کمتری را دارند. سامسونگ در تلویزیون آیو 9000 سامسونگ  از حاشیه صفحه نمایش کمی هم بهره برده است که در سال 2020 هم شاهد آن بودیم.

 

مد های تصویر و مد فیلم در تلویزیون سامسونگ 65 اینچ 65AU9000

سامسونگ و یا دیگر تولید کنندگان تلویزیون در محصولات تصویری خود از مد های تصویر استفاده می کنند. در واقع مد های تصویر برای این دلیل استفاده می شوند تا کاربر نهایت لذت را از محتوای پخش شونده ببرد. در هر تلویزیون از 6 تا 10 مد تصویر استفاده می شود. برای نمونه زمانی که شما به تماشای بازی می پردازید می توانید از مد Sport استفاده کنید. در زمان استفاده از این مد میزان بلور و نویز در تصویر کاهش می یابد چون شما به پردازنده اعلام داشته اید که تصویر دارای فریم های سریع است. مهمترین مد در تلویزیون که جذابیت آن بیشتر از همه است، مد فیلم ساز است که در تلویزیون های سامسونگ Film mode نام دارد. زمانی که شما از این مد برای نمایش فیلم های استفاده می کنید انگار یک محیط سینمایی را ایجاد کرده اید. کارگردانان تمایل دارند تا کاربران تلویزیون تصویر را با نرخ فریم 24 تماشا کنند. همانطور که می دانید تلویزیون برای ایجاد شفافیت و روان بودن تصویر از فریم های اضافه در فریم های اصلی استفاده می کند و در این مد این فریم ها اتخاذ نمی شوند و تصویر آنگونه که فیلم برداری شده است نمایش داده می شود.

 

پردازنده کریستال 4K و صفحه نمایش VA همانند تلویزیون های 2020 سامسونگ

آنچه در تلویزیون سامسونگ AU9000 همانند تلویزیون های سال قبل می باشد، پردازنده و صفحه نمایش است. سامسونگ همان پردازنده کریستال 4K را در تلویزیون 65AU9000 استفاده کرده است که در مدل های 2020 استفاده می کرد. این پردازنده سرعت بالایی در پردازش دارد و تصویر را بسیار کارا پردازش می کند، به این دلیل است که به آن پردازنده کریستال 4K می گویند. قابلیت ارتقای کیفیت تصویر اتخاذ داده های مربوط به روشنایی در تصویر از ویژگی های این چیپست است که سامسونگ به مدت دو سال متوالی در تلویزیون های LED خود استفاده می کند. صفحه نمایش آن VA است، آنچه این تلویزیون ارائه می دهد کنتراست بالا می باشد. کنتراست به تفاوت میان روشنایی و تاریکی است و هرچه میزان این تفاوت بیشتر باشد جذابیت نمایش تصویر بیشتر خواهد بود. 

پردازنده کریستال 4K در تلویزیون سامسونگ AU9000

نورپردازی و روشنایی تصویر، کارایی تلویزیون 65AU9000 در فضای مورد استفاده

باید بدانید که هر تلویزیون در هر فضایی کارایی متفاوتی دارد. برای نمونه شاید یک تلویزیون در فضای تاریک کارایی بهتری به نسبت یک فضای روشن داشته باشد. تلویزیون AU900 با پنل VA کنتراست بالایی دارد و می تواند در فضای کم نور و یا تماشای فیلم های سینمایی فوق العاده عمل کند. روشنایی پنل آن با نورپردازی Edge محقق می شود که صفحه نمایش آن می تواند تا 300 کاندلا بر متر مربع روشنایی داشته باشد. تلویزیون سامسونگ کریستال دارای شیشه صفحه نمایش نسبتا براق است. می توان گفت که در فضای روشن هم کارایی مناسبی دارد اما بهتر است تلویزیون AU9000 روبه روی پنجره و یا منبع نور مورد استفاده قرار نگیرد.

 

تلویزیون سامسونگ 2021 کریتسالی مدل AU9000 برای بازی چگونه عمل می کند؟

بازی یک کاربری پیچیده از تلویزیون است. شما اگر از آن دسته از افراد هستید که با تلویزیون، تصاویر بازی را نمایش می دهید باید یک سری از ویژگی ها را در تلویزیون جستجو کنید. زمان پاسخگویی و نرخ نوسازی و ویژگی پورت ها از آن ویژگی هایی هستند که برای بازی لازم می شوند. فرکانس تصویر درتلویزیون 65 اینچ سامسونگ 60 هرتز است که می تواند تصاویر بازی 24 و 60 فریم را به خوبی پشتیبانی کند. سامسونگ از ویژگی استفاده کرده است تا کارایی نمایش تصاویر با نرخ فریم بیشتر از 60 فریم هم بهتر باشد که در تیتر بعدی به آن می پردازیم. زمان پاسخگویی صفحه نمایش در تلویزیون 65AU9000 کم است و صفحه نمایش به تغییرات فریم فورا پاسخ می دهد که نمایش تصویر بازی را جذاب تر می کند. پورت ها و یا به عبارتی ورودی و خروجی ها در تلویزیون مهم هستند. سامسونگ در تلویزیون 65 اینچ سامسونگ AU9000 از ورژن 2.0 از HDMI استفاده کرده است که این ورژن پهنای باند 18 گیگابایتی را دارد. این پورت می تواند تصویر 4K را در نرخ 60 هرتز و یا تصویر 8K را در نرخ 30 هرتز انتقال دهد. باید گفت که تصویر بازی 120 فریم در ثانیه با این ویژگی با نرخ نوسازی 60 هرتز نمایش داده می شود.

 

امکان نمایش محتوای 120 فریم بر ثانیه با تلویزیون سامسونگ AU9000

ویژگی ارتقا دهنده فرکانس و نمایش بهتر تصاویر بازی 120 هرتزی 4K

 سامسونگ در تلویزیون های 2021 خود که فرکانس تصویر 60 هرتز را دارند از ویژگی Turbo استفاده کرده است. این ویژگی فرکانس تلویزیون را با فرکانس کنسول و یا دستگاه پخش کننده محتوا یکی می کند. با این ویژگی قابلیت VRR پشتیبانی شده و تلویزیون فرکانس 60 هرتزی را به فرکانس 120 هرتزی نزدیک می کند. با ویژگی tubo زمانی که شما تصویر بازی با تلویزیون نمایش می هید، شفافیت و یا روان بودن تصویر محقق می شود.

 

نسبت تصویر 32:9 ،تصویر گسترده تر به اندازه 30 درصد بیشتر از نسبت 16:9 استاندارد.

نسبت تصویر، به میزان تفاوت طول و عرض تصویر گرفته می شود. معمولا برای نمایش تصویر بازی هرچه عرض تصویر بیشتر باشد جذابیت نمایش افزایش می یابد. نسبت تصویر به صورت استاندارد 16:9 است. سامسونگ در تنظیمات تلویزیون AU9000 از نسبت 32:9 استفاده کرده است و تصویر گسترده تر نمایش داده می شود. معمولا گیمر ها از این نسبت تصویر استفاده می کنند. شما در تنظیمات می توانید نسبت تصویر را تغییر دهید.

 

بهترین سیستم عامل در تلویزیون، تایزن ورژن جدید متفاوت و کاربردی

اینکه کدام سیستم عامل بهترین است به گزینه های زیادی بستگی دارد. سامسونگ در تلویزیون های خود از تایزن استفاده می کند و ال جی از WebOS و سونی هم از اندروید استفاده کرده است. برای نمونه از نظر دسترسی به برنامه ها برای نصب بر روی تلویزیون، اندروید از همه جلوتر می باشد. تایزن در تلویزیون AU9000 ورژن 6.0 می باشد. این ورژن به نسبت ورژن 5.5 که در تلویزیون های 2020 سامسونگ بود جذاب تر بوده و حتی گسترده تر هم می باشد. منوی آن تغییر کرده و تنظیمات بیشتری برای بازی اتخاذ شده است.

 

سیستم عامل تایزن در تلویزیون سامسونگ AU9000

 

قیمت تلویزیون سامسونگ AU9000، آیا تلویزیون AU9000 ارزش خرید را دارد؟

تلویزیون سامسونگ AU9000 بدون شک بالارده ترین تلویزیون سامسونگ با نورپردازی LED و با پردازشگر کریستال 4K می باشد. پایین تر از تلویزیون سامسونگ AU9000 مدل AU8000 قرار می گیرد. تلویزیون AU9000 اندیکس تصویر بالایی دارد و برابر با 2800 می باشد. اندیکس اولین یا میانرده ترین تلویزیون کیولد یعنی تلویزیون سامسونگ Q60A برابر با 3100 می باشد که نشان می دهد واقعا تلویزیون AU9000 با اینکه کیولد نیست اما شاخص کیفیت بالایی را دارد. شما می توانید روی تلویزیون کریستالی سامسونگ AU9000 برای نمایش هر نوعی از محتوا حساب باز کنید و از تماشای تصویر ان و یا شنیدن و یا گوش دادن به صدای آن لذت ببرید. می دانید تلویزیون پایه وسط به میز تلویزیون عریضی نیاز ندارد و می تواند روی هر میزی قرار داده شود. شما می توانید آن را با براکت هم به دیوار وصل کنید.  تلویزیون ال ای دی سامسونگ کریستالی سری 9 مدل AU9000 حاشیه کمی هم دارد و می توان ان را بدون فریم هم در نظر گرفت. وقتی تلویزیون 65AU9000 بر روی دیوار استفاده می شود نمی تواند از جذابیت ان چشم پوشید چراکه میزان ضخامت کم آن میزان گپ را کاهش می دهد. 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
سامسونگ
مدل
AU9000
نوع تلویزیون
LED
ساختار پنل
ال سی دی
اندازه صفحه نمایش
65 اینچ
Bit Depth پنل
8 بیت
آرایش پیکسل پنل
عمودی(VA)
زاویه دید
متوسط
شکل پنل
تخت
نورپردازی
Edge
نوع لامپ LED
تک LED
فناوری Dimming
Frame Dimming
کیفیت تصویر
4K
اندیکس تصویر(PQI)
3840*2160
رزولوشن تصویر
3840*2160
پردازنده
Crystal 4K
فرکانس تصویر
60 هرتز
ارتقای کیفیت تصویر
پشتیبانی از HDR
فرمت های HDR
HDR، HLG و +HDR 10
صدا
2 کاناله
توان صوتی هر اسپیکر
10 وات
توان صوتی کل
20 وات
ساب ووفر
ویژگی های صوتی
OTS- Adaptive Sound-Active Voice Amplifier
اسمارت
سیستم عامل
Tizen
مرورگر وب
وای فای
بلوتوث
طراحی
پایه وسط
رنگ بدنه
مشکی
رنگ فریم
مشکی
پورت HDMI
3 عدد
ورژن پورت HDMI
هر 3 عدد ورژن 2.0
قابلیت بازگشت صوتی
ARC/eARC
پورت USB
2 عدد
پورت LAN
پورت کامپوننت
پورت کامپوزیت
گیرنده دیجیتال
ریموت کنترل
هوشمند
مدل ریموت کنترل
TM2180A
اقلام همراه
ریموت کنترل، کابل برق، دفترچه راهنما، باتری ریموت کنترل ، پایه
سال ساخت
2021
نظرات کاربران
فهیمه دشتی
1400/8/8
سلام
شما تلویزیون AU9000 رو به خوبی و کاملا توصیف کردین، فقط می خواستم بدونم می توان برای آن از ریموت خورشیدی استفاده کرد و چگونه می توان آن را خریداری کرد.
مدیر
1400/8/8
سلام
شما می توانید برای این تلویزیون از ریموت کنترل خورشیدی مدل TM2180E استفاده کنید منتهی بایستی برای آن جداگانه تهیه شود. ریموت کنترل همراه این تلویزیون هوشمند بوده ولی خورشید نیست. مدل ریموت تلویزیون AU9000 سامسونگ TM2180A است
مرتضی شکوهی
1400/8/8
سلام
در بعضی از جا ها تلویزیون سامسونگ AU9000 به صورتی دارای پایه سفید بوده و فاصله پایه ها از هم زیاد می باشد، ایا شما این تلویزیون رو دارین و میشه قیمت بدین
ممنون
مدیر
1400/8/8
سلام
تلویزیون سامسونگ AU9000 با یک طرح وارد بازار شده و در آن پایه مشکی و در وسط نصب می شود. پایه تلویزیون AU9000 به صوتی 3 تکه بوده که دو تکه از آن روی تلویزیون نصب شده و روی آن ها را صفحه ای قرار می گیرد.
تلویزیون سامسونگ AU9089 دارای پایه سفید رنگ است که با فاصله می باشند که الان این مدل در بازار موجود نیست و در اندازه 43 اینچ و 50 اینچ تولید شده است.
علی فرشادی
1400/8/8
سلام
واقعا دمتون گرم خیلی دنبال اندیکس تصویر این تلویزیون بودم فقط تلویزیون های سامسونگ حداکثر تا چه اندازه ای اندیکس تصویر دارند
با تشکر
فرشادی
مدیر
1400/8/8
سلام
مرسی، شما لطف دارید
اندیکس تصویر تلویزیون های سامسونگ از 2200 شروع می شود و تا 4800 هم می تواند باشد. تلویزیون های نئوکیولد سامسونگ دارای بیشترین اندیکس تصویر هستند.
اندیکس تصویر تلویزیون AU9000 برابر با 2800
اندیکس تصویر تلویزیون Q60A برابر با 3100 و.....
ناصری نسب
1400/8/8
سلام
آیا می توان روی تلویزیون AU9000 سامسونگ برای بازی حساب کرد
با تشکر
مدیر
1400/8/8
سلام
بله تلویزیون AU9000 دارای قابلیت فوق العاده برای بازی و پشتیبانی از کنسول های PS5 و Xbox X می باشد. این تلویزیون نرخ 60 هرتز و پورت HDMI ورژن 2.0 را دارد. در این تلویزیون از قابلیت Motion Xcelerator استفاده شده است که می تواند نرخ 120 را نیز پشتیبانی کند
مهرسا
1400/8/8
سلام
به نظر شما بین تلویزیون سامسونگ AU9000 و تلویزیون Q60A کدام را انتخاب کنم
تشکر
مدیر
1400/8/10
سلام
فکر کنم مقایسه این دو تلویزیون در قسمت وبلاگ هستش، منتهی اندیکس تصویر در تلویزیون Q60A برابر با 3100 و اندیکس تصویر در تلویزیون AU9000 برابر با 2800 می باشد.
فرزاد
1400/8/8
سلام
تلویزیون AU9000 چه مزیتی بر تلویزیون AU8000 داره
ممنون
مدیر
1400/8/10
سلام
هر دو تلویزیون قابلیت های فوق العاده دارند. شما از هر نظر این دو تلویزیون را می توانید برابر بدانید. تلویزیون AU9000 و تلویزیون AU8000 دارای طراحی متفاوتی هستند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha