دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

پارتی اسپیکر فیلیپس شارژی مدل TANX200

Philips Rechargable Bluetooth Party Speaker TANX200

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
فیلیپس
مدل
TANX200
توان صوتی
80 وات
قابل حمل
نقد و بررسی محصول

پارتی اسپیکر فیلیپس شارژی مدل TANX200

پارتی اسپیکر شارژی فیلیپس TANX200 از سیستم های صوتی فیلیپس است. در این دستگاه از یک باطری لیتیومی استفاده شده است که تا 14 ساعت شارژ را نگه می دارد. این اسپیکر تنها 7.7 کیلیو گرم وزن دارد و قابل حمل می باشد. توان در این سیستم صوتی 80 وات RMS و حداکثر 160 وات می باشد. در آن از 2 تویتر و 2 ساب ووفر استفاده شده است. قابلیت هایی فراوانی در این شیک فیلیپس وجود دارد و شور و هیجان را با فضا و یا مجالس و مهمانی ها می بخشد. پارتی اسپیکر TANX200 قابلیت اتصال همزمان چند دستگاه مانند تلفن همراه، تبلت و یا تلویزیون را دارد. ورودی میکروفون و قابلیت کارائوکه در آن، می تواند تجربه ای از خوانندگی را برای شما محقق کند. بدون شک محصولات فیلیپس از کیفیت بالایی برخوردار هستند. برای ساخت آن از پلاستیک فشرده استفاده شده است و قسمت جلوی آن دارای ویژگی Grille می باشد. Grille همان توری فلزی است که برای محافظت اسپیکر ها در سیستم های صوتی استفاده می شود. قابلیت انتشار نور را دارد و می تواند در رنگ های مختلف بسته به تن صدا نور پردازی کند. البته می توان نور را در رنگ ثابتی نگه داشت. یک دکمه در آن برای اتخاذ میزان ساب و یا باس قرار گرفته  است. بلوتوث و وای فای پارتی اسپیکر تنکس 200 تا 10 متر برد داشته می توان محتوای داخل گوشی ها را بر روی ان پخش کرد. این دستگاه دارای یک دتگیره پاکتی در قسمت پشت سیستم می باشد که به راحتی قابل حمل است. به صورتی می توان این سیستم صوتی را همانند چمدان بر روی زمین کشید. چرخ هایی کوچک دارد که حمل آن را آسان تر کرده است. 

قدرت صدای اسپیکر فیلیپس TANX200

توان و یا قدرت صدا در اسپیکر ها به معنی حداکثر بلندی صدا است که از اسپیکر انتشار می یابد. خود در این زمینه دو نوع بیان برای توان صوتی وجود دارد. شما شاید در وب سایت شرکت سازنده هر دو مورد آن ها را مشاهده کنید. برای بیان صدا از RMA و PW استفاده می شود. قبل از اینکه به این دو مورد بپردازیم ، باید بگوییم که پارتی اسپیکر شارژی فیلیس تنکس 200 دارای میزان RMS برابر با 80 وات و میزان PW برابر با 160 وات است. مشاهده می کنید که میزان توان بر حسب RMS نصف توان برحسب PW است. اغلب فروشندگان برای متعاقد کردن خریدار که بله این سیستم صوتی توان بالایی را دارد از بیان توان برحسب PW استفاده می کنند. 

توان RMS چیست؟( تفاوت آن با PW)

RMS یا Root Mean Square برای بیان توان نرمال سیستم صوتی که در اینجا پارتی اسپیکر فیلیپس است استفاده می شود. در واقع این نوع از بیان توان بهینه تر می باشد. شما قطعا توان نرمال یک سیستم صوتی را مدنظر دارید. اما PW یا Peak Watts Rating به معنی حداکثر قدرتی است که سیستم صوتی می تواند داشته باشد. برای این منظور توان پیک و یا حداکثر در پارتی اسپیکر تنکس 200 فیلیپس برابر با 160 وات است. این اسیپکر می تواند به صورت نرمال 80 وات را انتشار دهد اما اگر مثلا صدای آن را بلند کنید می تواند تا 160 وات خروجی بداشته باشد!

اجازه دهید واضحتر بیان کنیم. شما یک ماشین دارید که حداکثر سرعت آن 200 کیلومتر بر ساعت است، شما اگر با ماشین برای مدت طولانی و یا همیشه اولا که نمی توانید با سرعت 200 کیلومتر برانید دوما در این حجم از سرعت و قدرت همیشگی که از موتور ماشین استخراج می کنید بایستی فورا ماشین را به کلی تعویض کنید. اسپیکر هم به همین صورت است. اگر همیشه از این اسپیکر با توان 160 وات استفاده کنید کم کم باید به فکر تعویض قطعات آن باشید. به صورت خلاصه باید بگوییم که وقتی برای توان یک اسپیکر سوال می شود باید متوجه باشیم که میزان توان را برچه مبنایی به ما می دهند. این پارتی اسپیکر توان نرمال 80 وات RMS را داردو ساید برای ترغیب خریدار فروشنده 160 وات توان را به شما بگوید.

پارتی اسپیکر فیلیپس تنکس 200( مشخصات بلندگو های آن)

در این محصول فیلیپس از دو تویتر و دو ساب ووفر استفاده شده است. معمولا تویتر و ساب ووفر با هم رنجی از صدایی با کیفیت و با دامنه صوتی گسترده تری را ارائه می دهند.  تویتر صدایی با فرکانس بالا و یا تن بالا را انشتار می دهد و برعکس ساب ووفر صدایی با دامنه و یا تن پایین را ارائه می دهد. برای اینکه واضح تر بیان کنیم، باید بگوییم که تویتر همانند همانند بوق ماشین است و ساب ووفر هم صدای بم را انتشار می دهد. در این سیستم صوتی فیلیپس، دو تویتر 2 اینچی( قطر) و دو ساب ووفر 5.26 اینچی استفاده شده است. این دو رنج از اسپیکر صدایی همه جانبه و غنی از باس را انتشار می دهند. 

پارتی اسپیکر فیلیپس TANX200 و طراحی منحصر به فرد آن

این پارتی اسپیکر به صورت کمپکت است یعنی یک واحد منسجم می باشد. وزن آن 7.7 کیلوگرم است و به راحتی می توان آن را با خود حمل کنید. در آن دو ساب ووفر به صورت عمودی روی هم قرار گرفته اند. در قسمت بالا پنل کنترلی برای تنظیمات آن تعبیه شده است. شما می توانید تمام تنظیمات مربوط به نورپردازی و یا تنظیم میزان صدای باس و غیره را با آن انجام دهید. این سیستم صوتی از پلاستیک و توری فلزی  Grille ساخته شده است. پورت و یا کابل برق آن از پشت پارتی اسپیکر وصل می شود. بدنه ای محکم دارد. در قسمت پشتی آن دستگیره ای پاکتی رو به بالا دارد و همچنین چرخ هایی پلاستیک در زیر آن امکان حمل را بر اورده کرده است. 

تنکس 200 شارژی فیلیپس

قابلیت شارژی پارتی اسپیکر فیلیپس کارایی آن را چند برابر کرده است. در این پارتی اسپیکر از باطری لیتیومی استفاده شده است که در حداکثر توان استفاده می تواند تا 14 ساعت شارژ نگه دارد. این ویژگی  پارتی اسپیکر فیلیپس را به وسیله ای برای همه مجالس و مهمانی ها و یا حتی برای سفر هم کاربردی کرده است. دیگر با آن نگران قطعی برق و ... نخواهید بود. حتر در زمان نبود برق هم می توانید به گرم کردن مجلس کمکی کرده باشید. 

کارائوکه و دیگر امکانات موجود در پارتی اسپیکر Tanx200 فیلیپس

این سیستم صوتی دو ورودی میکروفون دارد که هر کدام از آن ها قابلیت کم و زیاد کردن صدا را دارا می باشند. در آن  1 ورودی گیتار وجود دارد که آن هم قابلیت کم و زیاد کردن صدا را دارا می باشد. وردی USB 2.0 هم برای پخش محتوا در دسترس می باشد. در پارتی اسپیکر تنکس 200 فیلیپس از یک ورودی و یک خروجی صدا استفاده شده است که به آن ها Line in و Line Out می گویند. این ویژگی ها می توانند دامنه صدا را توسعه دهند. برای نمونه شما می توانید از چند پارتی اسپیکر با این دو پورت در کنار هم استفاده کنید.

لیست قیمت شیک های موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
فیلیپس
مدل
TANX200
توان صوتی
80 وات
قابل حمل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha