دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

غذاساز فیلیپس 1300 وات مدل HR7776

Philips HR7776 1300W 7000 series food processor

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۲/۴۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
فیلیپس
مدل
HR7776
ظرفیت کاسه(لیتر)
3.4
ظرفیت آسیاب(لیتر)
2.2
سیستم تنظیم
12 سرعته ولومی
چرخش اتوماتیک
نقد و بررسی محصول

غذاساز فیلیپس 1300 وات مدل HR7776

غذاساز فیلیپس HR7776 یکی از محصولات بسیار با کیفیت و کارای شرکت فیلیپس می باشد. با این غذاساز می تواند انواعی از غذا ها را آماده سازی و یا درست کرد. غذا ساز فیلیپس چند کار همزمان را می تواند انجام دهد. می توان گفت که این غذاساز هم آب مرکبات گیر و یا هم آبمیوه گیر است و از طرفی می توان برای همزن از آن استفاده کرد و در اصل کار همزن را نیز با آن ممکن می باشد. در آن از تیغه استیل S شکل استفاده شده است که بسیار برنده است و می تواند با ضخامت 1 تا 7 میلیمتر مواد غذایی مانند میوه و سبزی و.... را برش بزند. شما می توایند با این دستگاه آب پرتقال و یا اب لیمو را استخراج کنید. این غذا ساز دارای دو مخزن می باشد. یکی کاسه است که 3.4 لیتر ظرفیت دارد و دیگر مخرن خردکن و یا مخلوط کن است که  ظرفیت آن 2.2 لیتر است. با این میزان از طرفیت می توان حجم زیادی از غذا را با آن درست کرد به گونه ای که یک خانواده جمعیت زیاد را پوشش می دهد.  دیسک آن قابلیت استفاده به پشت و رو را دارد و می توان انواعی از شکل ها را در زمان برش به دست آورد.در غذا ساز فیلیپس از دو همزن استفاده شده است. شما با آن می توانید انواعی از خمیر ها  و یا تخم مرغ و... را هم بزنید. قابلیت جمع کردن سیم به صورتی کاربردی و تر تمیز را دارد. طول کابل برق آن 1 متر می باشد. این غذا ساز 12 سرعته است. تیغه داخل کاسه حداکثر تا 1700  دور در دقیقه و تیغه آسیاب حداکثر تا 20000 دور در دقیقه می تواند بچرخد. 

غذاساز فیلیپس

غذاساز فیلیپس انعطاف پذیر برای هر نوع غذا

در غذا ساز فیلیپس 12 سرعت متفاوت می تواند اعمال شود. چه برای کاسه و چه برای آسیاب این ویژگی ممکن می باشد. در این غذا ساز جدا از این عملکرد 12 سرعته 3 دکمه تنظیم اتوماتیک چرخش موتور وجود دارد که می توان روی یکی از آن دستگاه را ست کرده تا متناسب با نوع غذا و تراکم آن عمل هم زدن و یا آسایاب صورت گیرد. این قابلیت کاربردی و منحصر به فرد می باشد. با این ویژگی هم مصرف انرژی کاهش می یابد و هم بهترین نتیجه به دست می اید. برای نمونه شاید یک غذا سرعت زیادی را لازم نداشته باشد اما شما به نا آگاه از سرعت بالا استفاده کنید. مثلا شما می خواهید با آن یخ، خمیز و.... را درست کنید، موتور به صورت اتوماتیک توان و چرخش را اتخاذ کند به نظر بهتر می باشد.

 One touch auto buttons for bread dough, whipping and ice

ظرفیت بالا در غذا ساز فیلیپس

در این غذا ساز از طرفیت بالایی چه برای کاسه و چه برای آسیاب استفاده شده است. کاسه در آن ظرفیت 3.4 لیتر را دارد که در عمل می توان از 2 لیتر آن استفاده کرد. با آن می توان 7 کاسه سوپ خوری، 7 تخم مرغ و یا 1.7 کیلو گرم خمیر را درست کرد. البته آسیاب هم می تواند با ظرفیت 2.2 لیتر تا 1.5 لیتر را مورد استفاده قرار دهد. یعنی می توان با آن 1.5 لیتر از مواد غذایی را خرد و آسیاب کرد.  معمولا این غذا ساز ظرفیت بالایی را دارد و توانایی درست کردن حجم زیادی از غذا را در یک بار و یا یک مرحله دارد. این قابلیت هم به دلیل توان بالای موتور 1300 واتی آن می باشد.

تیغه برش آسیاب با قابلیت معکوس شونده

همانطور که می دایند این دستگاه دو قسمت را دارا می باشد. دارای یک موتو است که می توان برای دو عملکرد اصلی از آن موتور استفاده کرد. می توان کاسه را روی موتور قرار داد و عمل هم زدن و برش زدن را با آن انجام داد و یا اینکه از آسیاب آن استفاده کرد تا مواد را خرد کرد به صورتی که به پودر تبدیل شود. در آسیاب تیغه که سینی مانند است می تواند معکوس شود. شما می توانید بسته به نیاز خود از آن استفاده کنید. برش های ریز و یا برش های درست می خواهید امری انتخابی است که شما با قرار دادن دیسک روی روتور موتور تعیین می کنید.

تیغه برش استیل S شکل در کاسه

در کاسه از تیغه S شکل دو تایی استفاده شده است. این تیغه از استیل ضد زنگ است. یکی از ویژگی که باید تیغ داشته باشد این است که دیرتر کند شود و یا قابلیت تیز شدن دو باره را داشته باشد. هنوز معلوم نیست که این تیغه قابلیت تیز شدن دوباره را دارد یا نه اما آنچه واضح است دیر کند شدن آن می باشد. امروزه از استیل برای اینگونه محصولات خانگی استفاده می شود. استیل تراکم مولکولی زیادی دارد و در برای رطوبط از خود مقاومت نشان می دهد. این تیغه ها S شکل می باشند و می توانند 1 تا 7 میلیمتر برش را ایجاد کنند. بهترین کارایی و عملکرد را برای موتور هم ممکن می کنند. تیغه ها روبه روی هم قرار گرفته اند و بیشتری گشتاور را ایجاد می کنند که فشاری کمتر به موتور وارد می شود.

قابلیت شسشتو با ماشین  ظرفشویی تمام اجزای غذا ساز فیلیپس 

غذا ساز فیلیپس قطعات و موارد همراه زیادی را دارد. در این  دستگاه به استثنای موتور می توان، تمام اجزا را با ماشین ظرفشویی شستشو داد. اجزای این دستگاه به گونه ای است که برای شستشو یک سیکل کامل را به خود اختصاص می دهد و تعداد آن ها زیاد است. خیلی راحت می توانید آن را در ماشین قرار داده تا شسته شوند. با این قابلیت دیگر مجبور نیستید که تیغه و یا سرند تیغه ای را با دست شستشو دهید که امر پرخطری هم به نظر می رسد. 

 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت غذاساز موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
فیلیپس
مدل
HR7776
ظرفیت کاسه(لیتر)
3.4
ظرفیت آسیاب(لیتر)
2.2
توان(وات)
1300
سرعت چرخش در کاسه(دوردر دقیقه)
1700
سرعت چرخش در آسیاب(دور در دقیقه)
20000
نوع تیغ و شکل آن در کاسه
استیل S شکل
نوع تیغ و شکل آن در آسیاب
استیل دایره ای رنده ای
سیستم تنظیم
12 سرعته ولومی
چرخش اتوماتیک
طول کابل برق(متر)
1
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha