دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی 1400 دور V5 مدل F4V5VYP2T

LG Washing Machine 9Kg Capacity 1400 Rpm F4V5VYP2T

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۳/۱۳
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۳۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی 1400 دور V5 مدل F4V5VYP2T

به ضوح می توان گفت که یکی از کاراترین ماشین های لباسشویی ال جی مدل F4V5VYP2T می باشد این دستگاه از ال جی به V5  معروف است. هر انتظاری را که از ماشین لباسشویی دارید در این مدل از ماشین لباسشویی ال جی وجود دارد. درام در ماشین لباسشویی حجم 68 لیتر را دارد و به راحتی می تواند حجم زیادی از لباس ها را شستشو دهد . ظرفیت 9 کیلیوگرم در این ماشین لباسشویی با موتور قدرت مند اینورتر دار دایرکت درایو محقق شده است. در آن موتور گیربکسی و یا مگنتی می باشد. این نوع از موتور جدا از مصرف انرژی و کارایی بالا، ایمنی لباس های ظریف را ممکن می شود . قطعا نمی خواهید لباس هایی تمیز اما چروک و از فرم در رفته را داشته باشید. 


همیشه تعداد برنامه بیشتر به معنی پشتیبانی از لباس ها با میزان کثیفی و جنس متنوع می باشد. در ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو گرم  1400 دور مدل F4V5VYP2T 14 برنامه وجود دارد و می تواند بعدا آن را به روز کرده و 14 برنامه دیگر را به لیت برنامه ها و حافظه آن اضافه کرد. البته برنامه ها در  لباسشویی 9 کیلویی ال جی 1400 دور با آپشن هایی همراه است که  در ادامه آن ها توصیف می کنیم. در ماشین لباسشویی ال جی F4V5VYP2T  یا V5 که اخیرا وارد بازار شده است و نسبت به سری های J کار بردی تر است از ویژگی AiDD استفاده شده است کهدر ادامه به آن می پردازیم. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو گرم  1400 دور مدل F4V5VYP2T دارای دربی به قطر 300 میلیمتر می باشد و در دسته ماشین های لباس شویی های با درب بزرگ دسته بندی می شود. قابلیت بخارشور را دارد که هم لباس ها را بدون چروک می کند و هم آلرژی ها را از روی لباس ها را برمی دارد. از طرفی در آن می توان انواعی از دما ها از 20 تا 95 درجه و یا دور های 400 تا 1400 دور در دقیقه را اعمال کرد. می توان در زمان شسشتوی لباس ها به آن لباس را اضافه کرد و یا اینکه با ساتفاده از وای فای که دارد آن را با گوشی های تلفن همراه و یا تلویزیون هوشمند کنترل کرد.

 

 

لباسشویی ال جی v5

 

 

AI DD برای اولین بار در ماشین لباسشویی V5 ال جی

در ماشین لباسشویی ال جی V5 شستشو به صورت هوشمند انجام می شود. یعنی در ان سنسور هایی وجود دارد تا هر سیکلی به صورت بهینه انجام شود. در آن به این ویژگی یعنی شسشتوی هوشمند Ai DD یعنی Artificail Inteligencr Direcr Drive می گویند.  برای اولین بار است که ال در ماشین های لباسشویی خود از سنسور های بهینه سازی شستشو استفاده می کند. این سنسور ها وزن لباس ها و میزان شوینده را تعیین می کنند و در نهایت شستشویی بهینه سازی شده با نهایت کارایی صورت می گیرد در این نوع از شستشو تا 18 درصد بیشتر لباس های ظریف در برابر چروک شدن و یا دفرمه شدن محافظت می شوند.

 

 

 

 

قابلیت بخارشور در هر ماشین لباسشویی وجود ندارد. 

بخار در ماشین لباسشویی بسیار کاربردی است. در ماشین لباسشویی 9 کیلویی ال جی v5 بخار بر روی لباس ها در دمای 70 درجه سانتیگراد اعمال می شود. البته اگر از برنامه ای استفاده می کنید که دمای آن کم است و یا دما را به صورتی دستی کم انتخاب کرده اید وقتی از این آپشن استفاده می کنید دما بالا می رود و بخار بر روی لباس ها اعمال می شود. منظر این است که در هر برنامه ای می توان از این آپشن کاربردی  استفاده کرد.


کاربرد بخار در لباسشویی به چه صورت است؟ بخار موجب نرم تر شدن لباس ها می شود و البته نمی توان گفتن که لباس ها را بدون چروک می کند اما مقدار زیادی از چروک روی لباس ها را برمی دارد و فرایند بعدی اتو کردن لباس ها را آسانتر می کند که به آن ویژگی Easy Iron می گویند. در  لباسشویی ال جی V5 آلرژن های روی لباس ها هم از بین می روند و بعد از شستشو، حساسیت پوستی را ایجاد نمی کنند بنابراین ال جی با دویک آپشن به نام TrueSteam دو قابلیت و عملکرد ایده آل بر روی لباس ها اعمال می کند که یکی ضد چروک و دیگر ضد الرژی است

 

 

چرا درام در ماشین لباسشویی V5 ال جی متفاوت است؟ 

ماشین لباسشویی ال جی V5 با طراحی متفاوت همراه است. لباسشویی 1400 دور ال جی v5 دارای دارم کاربردی از جنس استیل ضد باکتری است. در آن از روزنه و یا منافذی برای ایجاد فشار اب ایجاد شده است که کمک می کند لباس ها سریعتر خیس خورده شوند و یا اینکه ابکشی آن ها آسانتر باشد. لباس ها را راحتی می چرخانده ودر مواق ضروری و کاربردی ان ها را ول می کند . این درام بر روی لباس ها 6 حرکت شسشتورا انجام می دهد که به آن 6DD می گیوند.

 

 

طراحی شیک و خواستنی در لباسشویی ال جی V5

 ماشین لباسشویی ال جی V5 بدون شک طراحی شیک و خواستنی را دارد.  در لباسشویی F4V5 ال جی  با درام استیل ضد باکتری روانه بازار شده است. در ب آن بزرگ است و تا 300میلیمتر قطر دارد شیشه حرارت دیده دودی درب ان را تشکیل می دهد. که می می توان تشخیص داد که داخل آن لباس وجود دارد اما نوع آنها مشخص نمی شود که کاربرد خاص خود را دارد.  دارای یک ولوم تنظیم برنامه و دکمه روشن و مکث می باشد و بقیه دکمه های آن لمسی می باشد. صفحه نمایش آن دیجتالی می باشد و رنگ دیجیت های آن متمایل به سفید و زرد است. بدنه آن با رنگ نقره ای ادغام شده است و زیبایی خاصی را به فضا آشپزخانه می بخشد. لباسشویی 9 کیولیی ال جی دارای یک ورودی اب سرد می باشد و در داخل ان اب با هیتر گرم می شود.  

 

 

 

برنامه شستشوی Quick 30 در ماشین لباسشویی V5 ال جی 1400 دور

 در لباسشویی ال جی می توانید در عرض 30 دقیقه لباس ها را شستشو دهید. شما گاها عجله دارید و می خواهید هر چه زودتر لباس های تمیز را داشته باشید. در آن می توان هر نوع لباس را شسشتو داد. مهمتر آنکه مصرف انرژی به حداقل می رسد و میزان اب نیز به مقدرای کمی مصرف می شود. 

 

شستشوی دوجانبه TwinWash در ماشین لباسشویی ال جی V5

 لباسشویی V5 با چرخش درام 1400 دور دارای ویژگی Twinwash است. این ویژگی به صورتی کاربردی است اما در کشور ما این مدل ویژگی TwinWash را دارند. Twin Wash یک ماشین لباسشویی است که دارای ظرفیت 2 کیلوگرم است و از بالا بارگیری می شود و زیر لباسشویی 9 کیلویی V5 قرار می گیرد. درب آن به صورت کشویی است و برای شستشوی لباس کودک و لباس ها ظریف  تا وزن دو کیلیوگرم به کاربرده می شود.

 

ویژگی Samrt ThinQ در لباسشویی ال جی مدل F4V5VYP2T

اگر در منزل خود تلویزیون هوشمند دارید لباسشویی v5 بسیار کاربردی است. در آن می توان با ساتفاده از وای فای ماشین لباسشویی را به تلویزیون و یا به گوشی تلفن همراه وصل کرد. در تلویزیون های ال جی هوشمند می توان این ماشین لباسشویی را در قسمت HomeDashboard مشاهده کرده و تنظیمات ان را انجام داد و یا حداقل تنظیمات ماشین لباسشویی مشاهده کرد. زمانی که ماشین لباسشویی فرایند شستشو را تمام می کند آلارمی در تلویزیون و یا گوشی ظاهر می شود.

 


 

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
F4V5VYP2T
ظرفیت
9 کیلوگرم
چرخش درام
1400 دور
تعداد برنامه
14 برنامه
تعداد آپشن
6 آپشن
رده انرژی
+++A
موتور
اینورتر دایرکت درایو
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
ادواش
نوع ادواش
همان درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
دانلود برنامه
Smart ThinQ
Smart Diagnosis
رنگ
استیل
ابعاد(میلی متر)
850 ارتفاع *600 پهنا *عمق 620*
ضد چروک
ضد آلرژی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha