دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

ماشین لباسشویی ال جی 6.5 کیلو 1200 دور مدل FH2J3WDNP0

LG Washing machine 6.5 Kg Capacity 1200 Rpm FH2J3WDNP0

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۱۱/۳
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۹۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
6.5 کیلو گرم
چرخش درام
1200 دور
تعداد برنامه
12 برنامه
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی ال جی 6.5 کیلو 1200 دور مدل FH2J3WDNP0

یکی از ماشین های لباسشویی ال جی مدل   FH2J3WDNP0 می باشد که در باراز آن را به عنوان J3 یا 2J3 می شناسند.این ماشین لباسشویی دارای ظرفیت 6.5 کیلوگرم می باشد. البته در بازار ماشین لباسشویی 2J3 با ظرفیت و امکانات متفاوت وجود دارد که نباید با این مدل اشتباه گرفته شود. در این ماشین لباسشویی دور و یا چرخش درام در زمان خشک کردن 1200 دور می باشد که برای شستشوی لباس ها تا 6.5 کیلوگرم ایده آل است. در ماشین لباسشویی 6.5 کیلو ال جی  پنل کنترل لمسی و گسترده است. شما می توانید انواعی از دور ها و یا دما ها را به صورت دستی Manual اعمال کنید. برای تنظیم برنامه از دکمه چرخان و برای برنامه ها از دکمه های لمسی استفاده می شودو درام در این ماشین لباسشویی طوری طراحی شده است تا حتی الامکان از چروک شدن آن ها جلوگیری به عمل آورده شود. ماشین لباسشویی 2J3 دارای رنگ سفید و بسیار زیبا و جذاب است. درآن فقط ورودی اب سرد وجود دارد. هیتر در داخل آن به صورت یک المنت می باشد که آب را متناسب با درجه تنظیم شده گرم می کند. درب آن اندازه متوسط دارد و جنس آن از شیشه حرارت دیده است و تقریبا تا 171 درجه باز می شود. ال جی در این ماشین لباسشویی از موتور اینورتر دار استفاده می کند که مصرف انرژی پایین و صدای پایین از ویژگی های آن است. رده انرژی مصرفی در این ماشین لباسشویی ال جی +++A می باشد.

ورودی آب سرد

 در ماشین لباسشویی ال جی 2j3 از هیتر  و یا المنت برای گرم کردن آب استفاده می شود. همانطور که می دانید همه ماشین های لباسشویی دارای ورودی آب فقط سرد هستند. این ویژگی یعنی ویودی فقط اب سرد مزیت هایی را دارد. اولا شما می توانید به راحتی میزان درجه حرارت را اعمال کنید، دوما میزان درجه حرارت برای لباس ها دقیق تر خواهد بود. اگر برای یک لباس درجه حرارت 40 درجه ایده آل است. بدون این ویژگی نمی توان دقیقا درجه حرارت ار تنظیم کرد. از طرف تیوب درب نسبت به حرارت حساس است و زمانی که با درجه حرارت بسیار بالا شسشتوی انجام شود کم کم کارایی خود را از دست می دهد و خراب می شود. المنتی در داخل ماشین لباسشویی در مسیر اب قرار دارد.  شما به محض اینکه درجه حراران را اعمال می کنید، آب تا آن اندازه گرم می شود. با این ویژگی هم ایمنی لباس های ظربف مانند لباس های ابریشمی و هم ایمنی ماشین لباسشویی تضمین شده است.

موتور اینوتر خطی و مصرف انرژی

همه ما می دانیم که موتور هسته اصلی هر ماشین لباسشویی است. در ماشین های لباسشویی از انواعی از موتور ها استفاده می شود. البته می توان دو نوع موتور کاربردی را برجسته تر از بقیه در نظر گرفت. موتور  گیربکسی و موتور تسمه ای این دو نوع موتور هستند. ال جی در ماشین های لباسشویی خود از موتور گیربکسی و یا مگنتی استفاده می کند. این موتور دارای یک مگنت است که متناسب با جریان برق و نیروی مغناطیسی می چرخد. موتور گیربکسی خیلی دیر خراب می شود و طول عمر بالایی را دارد. در کشور های خارجی این موتور تا 10 سال ضمانت می شود. در ماشین لباسشویی ال جی 2J3 از اینورتر نیز بهره گرفته شده است. اینوترر مصرف انرژی را کاهش می دهد. با این موتور و اینورتر میزان مصرف انرژی برابر با +++A می باشد.

درام با طراحی کاربردی

در ماشین لباسشویی درام مستقیم با لباس ها در تماس است. اگر درام طراحی خوبی را نداشته باشد، لباس ها به خوبی تمیز نمی شوند. برای نمونه اگر درام دارای منافظی نا موزون باشد لکه ها از روی ان ها برداشته نمی شوند. درام در ماشین لباسشویی ال جی 6.5 کیلو 2J3 بسیار کاربردی طراحی شده است. در این ماشین لباسشویی موتور 6 نوع حرکت را برای روی لباس ها ایجاد می کند که درام هم به خوبی با این حرکت ها می چرخد. درام در ماشین لباسشویی ال جی 6.5 کیلو بیشترین ایمنی را برای ماشین لباسشویی تامین می کند و از چروک و یا دفرمه شدن لباس ها جلوگیری به عمل می آورد. درام در این ماشین لباسشویی از استیل ضد زنگ است که جرم بر نمی دارد. بهتر است بعد از هر دوره استفاده از ماشین لباسشویی، دستگاه را به صورتی خالی بدون لباس مورد شستشو قرار داد.

برنامه ها در ماشین لباسشویی 2J3

آنچه این ماشین لباسشویی را از مدل 7 کیلو 2J3 متمایز می کند، پنل کنترل گسترده است. در آن  تعداد دما های گسترده در دسترس است و می توان دور های مختلف را برای شستشوی لباس ها در نظر گرفت. این ماشین لباسشویی دارای 12 برنامه و تعدادی آپشن است. آپشن ها به صورت کمکی همراه برنامه ها استفاده می شوند و به خود خود برنامه نیستند. ال جی در این ماشین لباسشویی برای هر نوع از لباسی برنامه ای را در نظر گرفته است. شما می توانید لباس ها با جنس های مختلف و یا میزان کثیفی تفکیک کنید و مورد شتسشو قرار دهید. دانستن و اشنایی با برنامه می تواند در شستشوی بهتر موثر باشد. در بروشور این ماشین لباسشویی نوع برنامه ها و روش استفاده از آن ها آورده شده است. دو برنامه در این ماشین لباسشویی می توانند بیشتر از بقیه کاربردی باشند. برنامه Quick 30 و برنامه  Mix این دو برنامه هستند.

برنامه شستشوی Mix

این برنامه برای شستشوی لباس ها به صورت کلی در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که ماشین لباسشویی ال جی2J3 به صورت تمام اتوماتیک می باشد. در آن می توان از برنامه Mix برای شستشوی همه لباس ها استفاده کرد. باید به خاطر داشته باشیم که لباس های رنگی و یا لباس هایی که از خود رنگ می دهند را نباید با لباس های رنگی دیگر مانند لباس های سفید با هم شستشو داد. در هر صورت بهتر است لباس های تیره  و لباس های سفید   به صورت جدا از هم شستشو داده شوند. در این برنامه دما نیز در حدی نرمال است و چرخش اگر به صورت دستی انتخاب نشده باشد در زمان خشک کردن لباس ها 1200 دور خواهد بود.

برنامه شستشوی Quick 30

برای زمانی که شما عجله دارید می توانید از برنامه Quick 30 استفاده کنید. این برنامه لباس ها را در عرض 30 دقیقه شستشو می دهد. شما می توانید هر نوع لباسی را در این ماشین لباسشویی قرار دهید تا در عرض 30 دقیقه شستشو داده شود.  در اینجا Quick به معنی سریع است  و منظور این است که حجم زیادی از لباس ها در عرض 30 دقیقه و خیلی سریع شستشو داده می شوند. البته برنامه هایی دیگر نیز در این ماشین لباسشویی وجود دارند که ما از بحث در مورد آن ها صرف نظر کردیم چون کاتالوگ دستگاه همه شرایط و نوع استفاده را در برگرفته است.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت ماشین های لباسشویی در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
FH2J3WDNP0
ظرفیت
6.5 کیلو گرم
چرخش درام
1200 دور
تعداد برنامه
12 برنامه
تعداد آپشن
3 آپشن
رده انرژی
+++A
موتور
اینورتر دایرکت درایو
شستشوی توربو
دارد
بخارشور
اکوبابل
ادواش
نوع ادواش
همان درب اصلی
تعویق شستشو
شستشوی سریع
دانلود برنامه
Smart ThinQ
Smart Diagnosis
رنگ
سفید
ابعاد(میلی متر)
850 ارتفاع *600 پهنا *عمق 490*
ضد چروک
ضد آلرژی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha