دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی J337 مدل GR-J337CSBL

LG Side BY Side Refrigerator J337 GR-J337CSBL

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
821 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
نقره ای
اینستا ویو
بار
اتصال به آب شهری
وای فای
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی J337 مدل GR-J337CSBL

یخچال فریزر یک وسیله مصرفی در هر منزلی است. قطعا کاربران نمی خواهند یخچال فریزری را خریداری کنند که بعد از دو سال مجبو به تعویض آن باشند. یخچال فریزر ال جی مدل J337 یکی از یخچال فریزر های ال جی است که از هر نظر بی نظیر است. ظرفیت بالا و طراحی ساید بای ساید به صورت صدا همراه با صدای و انرژی مصرفی کم از ویژگی های فوق العاده کاربردی این یخچال فریزر می باشد. شما می توانید حجم زیادی از مواد غذایی را در اینخ چال فریزر قرار دهید. چون ظرفیت بالایی را دارد، چینش مواد غذایی در آن انتخابی تر خواهد بود. موتور هسته اصلی هر وسیله است. کمپرسور در این یخچال فریزر اینورتر دار خطی است و خوشبختانه در اب و هوای اقلیمی کشور ما به خوبی جواب می دهد. یخچال فریزر ال جی J337 دارای دو درب می باشد ، در بازار به یخچال فریزر ساید بای ساید دو درب شهرت دارد. دستگیره های مخفی را قطعا کاربران می پسندند. آبریز و یخساز هم با اندازه ای مناسب بر روی درب فریزر طراحی شده و قرار گرفته اند. پنل کنترل در این یخچال فریزر در بالای آبریز قرار دارد و شما می توانید تنظیمات یخچال فریزر را با آن انجام دهید. در این یخچال فریزر قابلیت انجماد سریع وجود دارد . می توانید به محض قرار دادن بعضی از مواد غذایی آن ها را منجمد کنید. پنل کنترل در این یخچال فریزر به صورت دیجیتال است اما دکمه های آن لمسی می باشد. رنگ نقره ای با هر دکوراسیونی همسانی داشته و به زیبا تر شدن اشپزخانه شما کمک می کند. یخچال فریزر یک وسیله است به طور فزاینده مورد استفاده قرار می گیرد و همیشه در دید قرار دارد. هر چه جذاب تر باشد می تواند در ایجاد روحیه در کاربر موثر واقع شود. بنابراین همیشه در هنگام خرید یخچال فریزر به طراحی و رنگ آن اهمیت دهید.

یخچال فریزر ال جی J337 در دنیس کالا

صدا و لرزش کم با موتور خطی

صدا و لرزش در هر وسیله ای می تواند آزار دهنده باشد. در بعضی از یخچال فریزر ها صدا زیاد است و در زمان اتئماتیک کردن یخچال فریزر، لرزش بالا می گیرد. ال جی در یخچال فریزر J337 از موتور خطی  استفاده می کند. این موتور به صورتی خطی حرکت رفت و برگشتی دارد. این نوع موتور در همه یخچال فریزر های اخیر ال جی وجود دارد و تفاوت هایی با موتور های معمولی دارد. این یخچال فریزر با این موتور صدای 40 دسیبل را دارد . در بین یخچال فریزر های ال جی صدای 40 و یا 39 دسیبل، صدایی کم در نظر گرفته می شود. این یخچال فریزر هیچ گونه مزاحمتی را ایجاد نگرده و صدا و لرزشی ندارد. موتور خطی چون یک نقطه درگیر برای متراکم کردن گاز دارد میزان استهلاک کمتری دارد، و این در حالی است که در موتور های معمولی 4 نقطه درگیر وجود دارد.

موتور اینورتر دیجیتال خطی در یخچال فریزر J337

 

ماندگاری بیشتر مواد غذایی با سرمایش خطی در یخچال فریزر J337

می توان گفت که یخچال فریزر های ال جی نهایت تکنولوژی را در خود دارند. در این یخچال فریزر های سیستم سرمایش به صورت خطی است. شما حتما دیده اید که یخچال فریزر های قدیمی هر از چند گاهی اتوماتیک می کردند. یعنی بعد از اینکه یخچال به دمای مورد نظر می رسید، موتور خاموش می شد و بعد دوباره برای جبران سرمای تلف شده و یا کاهش دوباره دما، شروع به کار می می کرد. اما در یخچال فریزر ال جی موتور به صورت سینوسی کار می  کند و خاموش نمی شود. موتور بعد از رسیدن به دمای یخچال ، با دور کند کار می کند و در زمان لازم دور آن افزایش می یابد. مواد غذایی با موتور معمولی رنجی +-10 درجه را تجربه می کنند ولی با موتور اینورتر دار خطی رنج +-5 درجه را تجربه خواهند کرد. شما مشاهده می کنید که بازه تغییرات دمایی در موتور اینورتر خطی کمتر است. با سرمایش خطی مواد غذایی می توانند به مدت بیشتری در یخچال فریزر به صورت سالم باقی بمانند.

 

ماندگاری بیشتر مواد غذایی با سرمایش خطی در یخچال فریزر J337

 

حجم زیاد چینش آسان در یخچال 337 ال جی

شاید فکر کنید که یخچال فریزر با حجم کم، کفایت می کند، اما باید بدانید که یخچال فریزر با حجم زیاد همیشه کاربردی است. قطعا اگر فقط حجم مدنظر باشد، یخچال با حجم بیشتر هزینه بیشتر برای خرید به خود اختصاص می دهد. یخچال فریزر ال جی J337 دارای ظرفیت 821 لیتر است که تقریبا به فوت برابر با 34 فوت می باشد. در آن یخچال 518 و فریزر  283 لیتر است. البته همیشه فریزر ظرفیتی کم دارد ولی ال جی با طراحی Space Plus حجم فریزر را افزایش داده است. شما با یخچال فریزر با حجم زیاد می توانید انتخابی تر مواد غذایی را در داخل ان بچینید.

حجم زیاد چینش آسان در یخچال 337 ال جی

چیدن مواد غذایی و طراحی داخلی در یخچال J337

خوشبختانه به واسطه ظرفیت بالا و طبقه های متنوع و کاربردی در این یخچال فریزرف چیدن مواد غذایی اسان است. شما برای هر نوع ماده غذایی یک طبقه و یا یک کشو را در اختیار دارید. برای مواد لبنی و یا میوه و سبزی طبقه های مخصوص در نظر گرفته شده است. قسمت نگهداری مواد لبنی به صورت سرپوشیده می باشد. کشوی میوه و سبزی خاصیت نگهداری رطوبت را دارد که به آن Fresh Balencer می گویند. وقتی در یخچال فریزر طبقه ها متنوع باشند راختی می توان نوع مواد غذایی در داخل آن پیدا کرد. در نتیجه این نوع از ظرفیت و طراحی درب یخچال در زمان بیرون آوردن مواد غذایی کمتر باز می ماند و انرژی کمتری هدر می رود. 

چیدن مواد غذایی و طراحی داخلی در یخچال J337

 

نگهداری بطری به صورتی متفاوت

همیشه قرار دادن بطری در یخچال فریزر یک مشکل است. بطری ها چون اندازه ای نا همسان دارند چینش آن ها مشکل است. شما تصور کنید که بطری ها را در یک طبقه در یخچال قرار دهید، در آن صورت باید میزان ارتفاع آن طبقه را بیشتر و طبقه های دیگر را کمتر کنید. یخچال فریزر ال جی J337 هم بر روی درب و هم در داخل یخچال دارای طبقه نگهداری بطری است. بطری ها در داخل یخچال به صورت خوابیده قرار داده می شوند.  تازه شما می توانید آن طبقه را زمانی که به آن نیاز ندارید، از یخچال فریزر خار ج کنید. جنس طبقه بطری از استیل می باشد.

 

محفظه مخصوص مواد لبنی 

لبنیات از جمله مواد غذایی است که به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرد. شما هر روز صبح مجبورید از مواد لبنی برای صبحانه خود استفاده کنید. ال جی جعبه ای  منحصر به فرد را به مواد لبنی اختصاص داده است. شما می توانید کره- مربا- پنیر و یا شیر را در آن طبقه قرار دهید. در یخچال فریزر ال جی J337 طبقه نگهداری مواد لبنی Utility Box نام دارد. این قسمت به صورت شفاف است و شما می توانید به محض بازکردن درب یخچال آن را ببینید. 

 

نگهداری میوه و سبزی به مدت بیشتر

میوه و سبزی علاوه بر اینکه باید در دمای پایین نگه داشته شوند، باید رطوبت کافی را داشته باشند. در یخچال فریزر ال جی J337  از دو کشو در پایین یخچال برای میوه و سبزی استفاده شده است. این کشو ها دارای ویژگی نگهداری رطوبت تا حدی هستند. این کشو ها دارای ویژگی Fresh Balancer هستند. میوه و سبزی به مدت بیشتری در این کشو ها سالم می مانند. سعی کنید که در این کشو ها مواد غذایی دیگر را قرار ندهید. همیشه باید این کشو ها به صورت کامل بسته شده باشند.

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
GR-J33FWCHL
ظرفیت
821 لیتر
ظرفیت یخچال
534 لیتر
ظرفیت فریزر
321 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
نقره ای
اینستا ویو
پنل کنترل
دیجیتالی لمسی
بار
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد طبقه یخچال
5 طبقه
آبریز
یخساز
تعداد طبقه درب یخچال
4 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 کشو
تعداد طبقه فریزر
3 طبقه
تعداد طبقه درب فریزر
4 طبقه
طبقه نگهداری بطری
اتصال به آب شهری
موتور
اینورتر خطی
وای فای
میزان صدا(دسیبل)
40
گاز مبرد
R600a
Smart ThinQ
بدون برفک
انجماد سریع
سیستم سرمایش
Multi Air Flow
Smart Diagnosis
ابعاد(میلی متر)
1785ارتفاع*904عمق*912 پهنا
وزن(کیلوگرم)
134 کیلو گرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha