دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جیX961 مدل GS-X961NSAZ

LG refrigerator Instaview Side By Side GSX961NSAZ

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۲/۶
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
601 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
نقره ای
اینستا ویو
بار
اتصال به آب شهری
وای فای
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جیX961 مدل GS-X961NSAZ

یخچال فریزر ال جی 961 مدل GS-X961NSAZ دارای ظرفیت 601 لیتر خالص است. البته این میزان از ظرفیت را می توان به راحتی به فوت مکعب تبدیل کرد. یخچال فریزر 961 دارای طراحی ساید بای ساید است و رنگ آن نقره ای می باشد. می تواند با هر دکوراسیونی سازگاری داشته باشد و به زیبا تر شدن فضای مورد استفاده کم کند. در آن قابلت اتصال به آب شهری وجود ندارد و باید مخزن آن که 4 لیتر حجم دارد را به صورتی دستی پر آب کرد. بر روی درب فریزر از آب ریز و یخساز استفاده شده است که اندازه آن بزرگ می باشد. آبریز آن قابلیت پر کردن پارچ های آب نسبتا بزرگ را نیز دارد. اما جذابیتی که آبریز و یخساز در این یخچال فریزر دارد این است که می تواند یخ های خرد شده  و مکعبی را تولید کند، از طرفی زمانی که به یخ نیاز باشد می توان با تنظیم دمای یخچال خیلی سریعتر یخ را در اختیار داشت. ال جی یخچال فریزر GS-X961NSAZ را با طراحی ساید بای ساید روانه بازار کرده است. این یخچال فریزر دو درب اصلی دارد و اگر درب بار را حساب کنید به صورت 3 درب می باشد. درب بار بر روی درب یخچال واقع شده است و دارای ویژگی اینستا ویو است. فقط کافی است یک بار به شیشه اینستا ویو ضربه بزنید تا بتوانید محتویات داخل آن قسمت را به خوبی مشاهده کنید. یخچال فریزر ال جی 961  با میزان ظرفیتی که دارد می تواند مواد غذایی بیشتری را در خود جای دهد. موتور اینورتر دار آن رده انرژی مصرفی ++A برای آن به ارمغان آروده است که نه تنها کم مصرف است بلکه کم صدا نیز می باشد و روشن بودن آن احساس نمی شود. سیستم سرمایش بدون برفک آن بسیار ایده آل بوده و دیگر نیاز نیست که یخچال برفک روبی شود. در یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 961 از سیستم هوای چند منظوری استفاده شده است که مواد غذایی داخل یخچا ل به صورت یک دست یک دما را خواهند داشت. کشوی میوه و سبزی با مشخصات و ویژگی منحصر به فرد دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

طراحی 

طراحی در یخچال فریزر ال جی 961 به صورت ساید بای ساید است. این یخچال فریزر 2 درب دارد که یخچا ل در سمت راست و فریزر در سمت چپ قرار گرفته است. درب  های این یخچال فریزر از نوع پاکتی آسان بازشو  و به صورت افقی می باشند.  بر روی درب یخچال از بار استفاده شده است. بار ویژگی اینستا ویو دارد. البته به این یخچال فریزر به واسطه درب بار Door In Door نیز گفته می شود. درب بار با یک شاسی کوچک که زیر ان قرار دارد باز می شود. درب بار به منظور جلوگیری از هد روی هوای سرد به کار گرفته شده است. یخچال 2 کشو و 5 طبقه داردو بر روی درب ان هم از 5 طبقه استفاده  شده است. فریزر هم  2کشو و 4 طبقه و بر روی درب هم 2 طبقه وجود دارد. جنس قفسه ها از شیشه حرارت دیده است و شفاف می باشند. معمولا برای هر مواد غذایی از طبقه ای مخصوص استفاده شده است . در یخچال فریزر ال جی 961 طبقه نگهداری بطری در داخل یخچال به صورت افقی وجود دارد. می توان در صورتی که به آن نیزا نباشد، آن را خارج کرده تا فضای زیادی را اشغال نکند. بر روی درب فریزر از آبریز و یخساز استفاده شده است که آندازه آن بزرگ می باشد می توان با این ابریز پارچ های اب را نیز پر کرد. ابریز دارای یک شاسی است که زمانی به طرف عقب فشار داده شود یخ و یا اب از آن خارج می شود. پنل کنترل این یخچال فریزر بالای آبریز واقع شده است که به صورت لمسی می باشد و تنظیمات را به صورت دیجیتالی نمایش می دهد. رنگ این یخچال فریزر نقره است که بسیار جذاب و شیک است. 

موتور اینورتر خطی

ال جی در اکثر یخچال فریزر های خود از موتور اینورتر استفاده می کند. موتور در یخچال فریزر ال جی 961 تنها یک نقطه اصطکاک دارد. در موتور های معمولی 5 نقطه اصطکاک وجود دارد که استهلاک بیشتری را برای موتور به وجود می آورد. این یخچال فریز و موتور آن به صورت خطی کار می کند یعنی زمانی که دما به دمای تنظیم رسید، یخچال فریزر خاموش نمی شود بلکه دور آن کاهش پیدا می  کند و زمانی که لازم باشد دور آن افزایش می یابد.
همانطور که می دانید هر وسیله ای ددر زمان شرو و استارت اولیه انرژی زیادی را مصرف می کند. چون موتور اینورتر دار خطی در یخچال فریزر ال جی 961 خاموش نمی شود در نتیجه انرژی زیادی را مصرف نمی کند. اینورتر از موتور و یخچال در برابر نوسانات برق و تغییرات ولتاژ محافظت می کند و از طرفی طول عمر بالایی را برای هم یخچال و هم موتور موجب می شود. 

گاز مبرد

گاز های زیادی در یخچال فریزر ها و یا کولر های گازی استفاده می شوند ام بهترین و کارآمد ترین آنها، گاز R600a می باشد که در یخچال فریزر 961 ال جی استفاده می شود. گاز R600a به راحتی متراکم می شود و فشاری کمتر به موتور وارد می کند. از طرفی توانایی بالایی در حمل سرما را دارد و سرد کنندگی را با کارایی بالایی انجام می دهد. ال جی در این یخچال فریزر از مقدار(گرم) گاز میرد در حدی بهینه استفاده کرده است. گاز ارگون R600a به لحاظ زیست محیطی هم ایده آل است و آلودگی کمتری را ایجاد می کند. بعضی از گازهای مبرد خاصیتی خورندگی دارند که در یخچال فریزر ال جی 961 با گاز R600a این نقطه ضعف وجود ندارد.

مصرف انرژی و صدا

انرژی مصرفی می تواند برای هر کاربری اهمیت داشته باشد. قطعا نمی خواهید یک وسیله خانگی را با قیمت کم بخرید و لی هزینه های نگهداری و یا مصرفی بالایی را داشته باشد.بهتر ا است در زمان خرید هر وسیله الکترونیکی مصرف را در نظر داشته باشید. مصرف انرژی با موتور اینورتر دار خطی در یخچال فریزر 961 ال جی کم است و رده انرژی این یخچال فریزر ++A به دست آمده است. از طرفی موتور در آن بسیار کم صدا است و به نظر صدای 39 دسیبل به سختی قابل شنیدن باشد. 

انجماد سریع

مطمئنا انجماد سریع یک آپشن کاربردی در یخچال فریزر است. یک سری از مواد غذایی زمانی که در داخل یخچال فریزر قرار داده می شوند تا زمانی که منجمد می شوند می تواند در یخچال باکتری هایی را انتشار دهند. در یخچال فریزر با انجماد سریع می توان از انتشار این باکتری های جلوگری کرده تا مواد غذایی زود خراب نشوند. شما می توانید دکمه انجماد سریع را بزنید تا هر چه سریع تر ماده غذایی منجمد شود. برای زمانی که به یخ نیاز دارید نیز می توانید از گزینه انجماد سریع بهره ببرید.

سرمایش بدون برفک

برفک روبی و مشکلات آن از جمله دلایل بازدارنده در در یخچال فریزر های معمولی است. در یخچال فریزر ال جی 961 سیستم سرمایش کاربردی Multi Air Flow به کاربردی شده است که بدون برفک می باشد. دیگر لازم نیست هر چند وقت یک بار عمل برفک روبی را انجان دهید. هر چند برفک روبی خود به یخچال فریزرو لوله های انتقال دهنده هوای سرد و یا گاز مبرد صدمه وارد و می کند و می تواند هزینه نگهداری را افزایش دهد.

ابریز و یخساز

آبریز و یخساز بر روی درب فریزر قرار گرفته اند. آبریز دارای اندازه بزرگ است که می توان نه تنها لیوان ها بلکه پارچ آب را نیز با آن پر آب کرد. این یخچال فریزر قابلیت اتصال به آب شهری را ندارد و می تواند در هر مکانی در آشپزخانه قرار گیرد. مخزن آن 4 لیتری است و به صورت دستی پر می شود. یخ هایی که این یخساز تولید می کند به صورت مکعبی و خرد شده هستند. البته زمانی که نیاز به یخ باشد می توان در تنظیمات دما را تغییر داد و در سریع ترین زمان یخ را در اختیار داشت.

کشوی میوه و سبزی

یخچال فریزر ال جی 961 دارای کشوی میوه و سبزی است. این کشو ویژگی نگهداری رطوبت را دارد. در این کشو می توان میوه و سبزیجات را قرار داد. در این کشو میوه و سبزی در دمای پایین نگه داشته می شوند ولی یخ نمی زنند که با آن Total No Crisp می گویند. بنابراین میوه و سبزی تازگی همیشگی را خواهند داشت و دیرتر خراب می شوند.

فیلتر Pure N Fresh

در یخچال فریزر ال جی 961 از فیلتر بهداشتی Pure N Fresh استفاده شده است این فیلتر هر گونه باکتری که در یخچال باشد را به خود جذب می کند. همانطور که می دانید باکتری ها می توانند مواد غذایی را زود تر خراب کنند، تازه بعضی از آن ها در دمای پایین هم رشد و فعالیت دارند. فیلتر Pure N Fresh با کارایی 99.999 درصدی باکتری های را به خود جذب می کند.

سیستم سرمایش Multi Air Flow

هر یخچال فریزری از یک نوع سیستم سرمایش استفاده می کند که همه آنها کاربردی هستند. ال جی  بیشتر و در یخچال فریزر 961 از سیستم سرمایش هوای چند منظوره استفاده می کند. این سیستم هوای سرد را به یک میزان در یخچال فریزر پخش می کند تا مواد غذایی همیشه در یک رنج دمایی کم نگهداشته شوند. از طرفی چون در این یخچال فریزر سیستم سرمایش با موتور اینورتر خطی پیاده و اعمال می شود و موتور خاموش نمی شود و بلکه دور آن کاهش می یابد، مواد غذایی به صورتی یک دست در یک میزان از هوا برخوردار خواهند بود. درب های این یخچال فریزر دارای ویژگی عایق سیکلوپنتان است که از هدر روی هوای سرد جلوگیری می کند. ال جی از ویژگی های قابلی برای جلوگیری از هدر روی هوای سرد استفاده کرده است. اینستا وویو ، Door In Door و عایق سیکلوپنتان همه برای جلوگیری از هدر روی هوای سرد، جلوگیری از مصرف انرژی و جلوگیری از خراب شدن مواد غذایی اعمال و اتخاذ شده اند. 

نگهداری در زمان قطعی برق

گاها برق قطع می شود و یا اینکه یخچال به درستی کار نمی کند و در این صورت مواد غذایی ذوب شده و خراب می شوند. در یخچال فریزر ال جی 961 از عایقی کاربردی استفاده شده است و می تواند تا 10 ساعت دمای یخچال را نگه دارد. بعد از 10 ساعت دیگر کم کم مواد غذایی ذوب می شوند. میزان 10 ساعت ایده ال است چون می توان در این مدت زمان عیب یخچال را برطرف کرد.

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
GSX961NSAZ
ظرفیت
601 لیتر
ظرفیت یخچال
405 لیتر
ظرفیت فریزر
196 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
نقره ای
اینستا ویو
پنل کنترل
دیجیتالی لمسی
بار
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد طبقه یخچال
4 طبقه
آبریز
یخساز
تعداد طبقه درب یخچال
5 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 کشو
تعداد طبقه فریزر
4 طبقه
تعداد طبقه درب فریزر
2 طبقه
طبقه نگهداری بطری
اتصال به آب شهری
موتور
اینورتر خطی
وای فای
میزان صدا(دسیبل)
39
گاز مبرد
R600a
Smart ThinQ
بدون برفک
انجماد سریع
سیستم سرمایش
No Frost
Smart Diagnosis
ابعاد(میلی متر)
1790ارتفاع*738عمق*912 پهنا
وزن(کیلوگرم)
132 کیلو گرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha