دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

تلویزیون 77 اینچ ال جی C1 اولد 2021 مدل Oled 77C1

LG OLED TV 4K Smart 77 Inch 77C1

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۱/۹/۱۳
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۸۷/۶۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
مدل
C1
کیفیت تصویر
4K
توان صوتی کل
40 وات
اسمارت
سال ساخت
2021
نقد و بررسی محصول

تلویزیون 77 اینچ ال جی C1 اولد 2021 مدل Oled 77C1

تلویزیون 77 اینچ ال جی C1 تولید سال 2021 می باشد و مشخصاتی فراتر و کاربردی تر از تلویزیون اولد CX را دارد. این تلویزیون جایگزین تلویزیون اولد CX شده است. در تلویزیون اولد C1 از فناوری اولد استفاده شده است که کیفیت تصویر فوق العاده ای را به نمایش می گذارد. تلویزیون ال جی اولد C1 فورکی 4K اسمارت مدل C1 بسیار کاربردی تصاویر را ارائه می دهد. در این تلویزیون از پردازنده جدید a9 نسل چهارم A9 Gen 4 استفاده شده است که هر جزئی از تصویر را با فوکوس بالایی پردازش می کند. در این تلویزیون  نه تنها صورت افراد بلکه تمام جزای تصویر به واسطه این پردازنده با شفافیت و تمرکز بیشتری نمایش داده می شود. در تلویزیون 77 اینچ ال جی C1 فرکانس تصویر 120 هرتز استفاده شده است و در آن ویژگی هایی چون ALLM و VRR به کار رفته است. تلویزیون 77 اینچ ال جی اولد C1 فورکی 4K اسمارت مدل 77C1 دارای 4 پورت HDMI ورژن 2.1 می باشد که کاربری بازی این تلویزیون را افزایش داده است. در این تلویزیون قابلیت ها منحصر به فرد می باشد و می توان تلویزیون اولد ال جی مدل C1 را برترین تلویزیون سال 2021 در نظر گرفت اما تلویزیون 77 اینچ ال جی اولد C1 فورکی 4K اسمارت مدل 77C1 چرا برترین است را در ادامه توضیح می دهیم.

 

پنل WRGB با آرایشی جدید در تلویزیون C1 اولد ال جی 77 اینچ

تلویزیون های اولد ال جی در سال 2021 با مشخصات و کارایی فنی متمایز از قبل وارد بازار شده اند. در تلویزیون ال جی اولد 77 اینچ C1 از پنل اولد استفاده شده است اما آرایش ساب پیکسل در آن متفاوت می باشد. در تلویزیون های اودل ال جی آرایش پیکسل ها به صورت RGB نیست و WRGB می باشد. در آن W یک پیکسل اضافه و کمکی است که در انتشار رنگ ها به پیکسل های اصلی کمک می کند. در این تلویزیون پیکسل Wآ آرایش جدید دارد که موجب شده روشنایی پنل در تلویزیون اولد C1 بیشتر باشد.  این تلویزیون تصویر را بسیار با کیفیت ارائه می دهد. صفحه نمایش از طرفی در تلویزیون اودل ال جی C1 دارای 10 بیت نمایش داده است که این میزان از نمایش داده می تواند تا 1 بیلیون رنگ را پردازش کند و در تصویر نمایش دهد. در تلویزیون اولد زمان پاسخگویی صفحه نمایش در حدود میلی ثانیه است و این یعنی این تلویزیون نسبت به پردازش تصاویر سریع فوق العاده عمل می کند. به هر صورت برای بزای و یا نمایش تصاویر سریی این تلویزیون بسیار کارا می باشد. شما می توانید بازی های مدرن و یا تصاویر فوق سریع را با این تلویزیون نمایش دهید و از تماشای تصاویر آن لذت ببرید. در تلویزیون اولد ال جی مدل C1 ایمنی پنل بالا رفته و مشکی کاهش کارایی پنل به واسته استفاده نادرست Bun-in بر طرف شده است. تلویزیون اولد ال جی مدل C1 نسبت به تلویزیون اولد ال جی مدل CX روشن تر می باشد و کارایی بهتری را دارد. البته فراموش نکنیم که قیمت تلویزیون اولد ال جی 77 اینچ 77C1 بیشتر از قیمت تلویزیون اولد ال جی 77CX می باشد.

کیفیت تصویر 4K، با تلویزیون  اولد ال جی C1 تولید 2021

در تلویزیون اودل ال جی C1 کیفیت تصویر 4K می باشد. این تلویزیون تصویر 4K را با ویژگی هایی متمایز به بصر کاربران می رساند. در این تلویزیون تصویر 4K بسیار روشن تر است.کنتراست و یا نمایش ریزترین المان های تصویر به خوبی ارائه می شود. تلویزیون اولد ال جی C1 دارای ارتقای کیفیت تصویر با یک پردازنده نسل جدید تر است. این تلویزیون تصاویر را با ویژگی و قابلیت 4K Upscaling ارتقای کیفیت می دهد. در آن از پردازنده آلفا 9 نسل چهارم استفاده شده است . این پردازنده دارای شبکه های عصبی بیشتر به نسبت پردازنده آلفا 9 نسل سوم است. در آن نه تنها صرت افراد بلکه هر المانی  به صورت هوشمند ارتقای کیفیت داده می شود. در این پردازنده فرکانس تصویر 120 هرتز می باشد. یعنی پردازنده در هر ثانیه 120 فریم را پردازش می کند. نویز و بلور در تصویر و یا Image retention به حداقل ممکن رسیده است. در این تلویزیون از ویژگی هایی چون VRR یا Variable Refresh Rate استفاده شده است که فرکانس پردازنده با فرکانس تصویر همسان شده و تصویر بهتر و با کیفیت تر نمایش داده می شود. جدا از آن ال جی در این تلویزیون از ویژگی هایی چون ALLM  و یا HGIG استفاده کرده است که کمک می کند تا کاربران بازی از بازی های بیشتر لذت ببرند.

کیفیت تصویر 4K، با تلویزیون  اولد ال جی C1 تولید 2021

تصویر با دیتای دینامیکی در تلویزیون 2021 اولد ال جی

تصاویر HDR تصاویر با کیفیتی هستند. اینگونه تصاویر داده های سنگین دارند ولی در عوض میزان کیفیت در آن ها فوق العاده است. در تلویزیون 77C1  پردازنده آلفا 9 نسل چهارم توانایی پردازش داده های دینامیکی را دارد . در این تلویزیون از فرمت دالبی ویژن Dolby Vision و HDR10 و یا HDR پشتیبانی می شود. تصویر HDR به روشنایی نیاز دارد که در تلویزیون اولد با توجه به اینکه پیکسل ها به صورت مجزا عمل می کنند، این میزان از روشنایی تامین شده است.  با تلویزیون اولد ال جی C1 شور و هیجان خاصی در کاربران و یا بینندگان ایجاد می شود. آخرین تکونولوژی در تلویزیون اولد ال جی C1 قرار گرفته است.  این تلویزیون هم در فضای تاریک و هم در فضای  روشن بالاترین کارایی را به نمایش می گذارد.

تصویر با دیتای دینامیکی در تلویزیون 2021 اولد ال جی

صدای دلنشین و پر محتوا با دالبی اتمس در تلویزیون 77C1

ال جی در تلویزیون اولد C1 همانند تلویزیون سال قبل یعنی تلویزیون اولد 77CX از صدای 40 وات بهره برده است. در این تلویزیون صدا فراگیر است به صورتی دلنشین انتشار می یابد. تلویزیون اولد ال جی C1 دارای اسپیکر سابووفر می باشد و می تواند از صدای 40 تا 100 هرتز هم برخوردار بود. صدای در این تلویزیون ویژگی های زیر را دارد:

  • AI Sound Pro
  • Dolby Atmos
  • Dolby Digital
  • LG Sound Synce
  • Bluetooth Surround Ready
  • Oled Surround
  • WiSA Ready

 

ویژگی های هوشمند، این بار با ریموت کنترل جدید و سیستم عامل ورژن بالاتر در تلویزیون 77C1

امروزه دیگر قابلیت هوشمند به یک  نیاز تبدیل شده است. در تلویزیون اولد ال جی C1، ویژگی های هوشمند فوق العاده است. اصلا می توان تلویزیون را یک مغز متفکر در نظر گرفت. عجیب نیست که ال جی به ویژگی های هوشمند اهمیت زیادی داده است. ال جی در تلویزیون 77 اینچ اولد C1 از سیستم عامل WebOS استفاده کرده است اما این سیستم عامل ورژن ارتقا یافته است. سیستم عامل WebOS 6.0 در تلویزیون C1 دارای منور متفاوت تر و کاربر راحتر می باشد. این تلویزیون به ریموت کنترل هوشمند MR21 مجهز شده است که با مدل قبلی متفاوت ست. در این ریموت طراحی شیک تر است و کار با دکمه ها راحتر می باشد. اما ال جی در آن از قابلیت NFC یا مادون قرمز استفاده کرده است که می توان با ضربه زدن گوشی به ریموت کنترل متحتوای گوشی را به اشتراک گذاشت و یا از گوشی به عنوان ریموت کنترل استفاده کرد.

ویژگی های هوشمند، این بار با ریموت کنترل جدید و سیستم عامل ورژن بالاتر در تلویزیون 65C1

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت تلویزیون های موجود در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
C1
نوع تلویزیون
اولد
ساختار پنل
ال سی دی
اندازه صفحه نمایش
77 اینچ
Bit Depth پنل
10 بیت
آرایش پیکسل پنل
افقی(IPS)
زاویه دید
178 درجه
شکل پنل
تخت
نورپردازی
Organic
نوع لامپ LED
برد LED ندارد
کیفیت تصویر
4K
رزولوشن تصویر
3840*2160
پردازنده
a9 gen 4
فرکانس تصویر
120 هرتز
ارتقای کیفیت تصویر
پشتیبانی از HDR
فرمت های HDR
HDR، HLG و Dolby Vision
صدا
2.2 کاناله
توان صوتی هر اسپیکر
10 وات
توان صوتی کل
40 وات
ساب ووفر
توان ساب ووفر
20 وات
ویژگی های صوتی
Dolby Digital،Dolby Atmos، DTS
اسمارت
سیستم عامل
WebOS
مرورگر وب
وای فای
بلوتوث
طراحی
پایه وسط
رنگ بدنه
مشکی
رنگ فریم
مشکی
پورت HDMI
4 عدد
پورت USB
3 عدد
پورت LAN
پورت کامپوننت
پورت کامپوزیت
گیرنده دیجیتال
ریموت کنترل
هوشمند
مدل ریموت کنترل
MR21
اقلام همراه
ریموت کنترل، کابل برق، دفترچه راهنما، باتری ریموت کنترل ، پایه
سال ساخت
2021
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha