دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید 3 درب GR-X337CQAL مدل X337

LG Instaview Door In Door Side By Siderefrigerator GR-X337CQAL

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۱/۷/۲۲
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۸۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
ال جی
ظرفیت
761 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
مشکی
اینستا ویو
بار
اتصال به آب شهری
وای فای
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید 3 درب GR-X337CQAL مدل X337

یکی از معروف ترین و بهترین یخچال فریزر های ال جی، مدل X337 است. این مدل از یخچال فریزر ال جی هم طرفدار زیادی را دارد و هم مشخصات و امکانات آن متناسب با هزینه ای است که برای خرید آن باید در نظر گرفت. هر ویژگی مثبت و کاربردی در این یخچال فریزر وجود دراد. رنگ ان دودی و منحصر به فرد است و کاربران خاص خود را دارد. یخچال فریزر X337 ال جی از موتور اینورتر دار استفاده می کند که عملکرد خطی دارد. میزان اصطکاک در آن به حداقل ممکن رسیده است و رده انرژی بالا یا مصرف انرژی پایین را به همراه دارد.شاید از آن دسته از کاربرانی هستید که بسیار به حجم در یخچال فریزر اهمیت می دهید و یا اینکه جمعیت افراد خانواده زیاد است و حجم زیادی از یخچال فریزر را برای نگهداری مواد غذایی خود لازم دارید. یخچال فریزر ال جی X337 با ظرفیت 761 لیتر بسیار ایده آل برای همچنین شرایطی است. فیلتر بهداشتی Fresh + هر گونه باکتری در یخچال فریزر را به خود جذب می کند و از خراب و فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری به عمل می آورد. در ان یخچال در سمت راست و فریزر در سمت چپ قرار دارد. به این یخچال فریزر  درب تو درب یا Door In Door هم می گویند. بر روی درب یخچال از بار و یا اینستا ویو استفاده شده است که نه تنها زیبایی خاصی را به یخچال بخشیده است بلکه از هدر روی هوای سرد جلوگیری می کند و از طرفی میزان مصرف انرژی را کاهش می دهد که در ادامه به آن می پردازیم.

 

یخچال فریزر ال جی X337 اینستاویو و درب در درب

 

چرا درب تو درب Door In Door مهم است؟

ال جی در یخچال فریزر X337 از ویژگی بارزی به نام درب در درب یا درب تو درب استفاده کرده است. از طرفی می توان این ویژگی را بار در نظر گرفت. در این ویژگی میزان هوای هوای سرد کمتر هدر می رود، چرا؟ شما برای اینکه یک بطری اب را بیرون بیاورید لازم نیست که کل درب یخچال را باز کنید. وقتی درب یخچال باز می شود میزانی از هوای سرد تلف می شود و برای جبران هوای از دست رفته موتور باید بیشتر کار کند و انرژی بیشتری را مصرف کند. این قابلیت از این گونه موارد جلوگیری می کند. تازه یک سری از مواد غذایی مانند بطری آب و... هستند که زیاد مورد استفاده قرار می گیرند و برای آن ها باید درب به صورت مکرر باز شود. بهتر است این گونه مواد غذایی در قسمت بار یا قسمت درب در درب قرار داده شوند. 

یخچال فریزر درب در درب

 

اینستاویو مهمتر از درب تو درب Door IN Door

یکی دیگر از ویژگی هایی که در یخچال فریزر ال جی X337 وجود دارد ویژگی اینستاویو است. این ویژگی به چه صورت است؟درب بار دارای یک شیشه شفاف است و یک حسگر دارد. زمانی که شما درب را Knock می زنید و یا ضربه می زنید، لامپ داخل یخچال روشن می شود. با روشن شدن قسمت بار شما می توانید مواد غذایی را که لازم دارید سریعتر پیدا کنید و درب بار هم به مدت زمان کمتری باز می ماند.

اینستاویو مهمتر از درب تو درب Door IN Door

فیلتر بهداشتی در یخچال فریزر ال جی X337

در هنگام خرید یخچال فریز باید به وجود فیلتتر بهداشتی و نوع آن نهایت دقت را داشت. بعضی از فیلتر ها کارایی بسیاری بالایی را دارند و در قیمت یخچال فریزر هم تاثیر می گذارند. فیلتر در یخچال فریزر ال جی X337 از نوع Hygiene Fresh + است. این فیلتر می توان تا 99.999 درصد از باکتری ها را جذب کند و از پخش شدن آن ها در یخچال فریزر جلوگیری کند. باکتری ها یا از مواد غذایی که زیاد در یخچال مانده اند منتشر می شونو یا از مواد غذایی که خوب شسته نشده و در یخچال گذاشته نشده اند بخش می شوند. بعضی از آن ها در دمای پایین هم رشد و فعالیت را دارند. بنابراین بهترین گزینه برای حذف آنها فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh + است. قبلا از اینکه بعضی از مواد غذایی را داخل یخچال فریزر قرار دهید حتما آن ها را به خوبی شستشو دهید تا با این کار کمکی به جلوگیری از ایجاد بوی بد و یا خراب شدن مواد غذایی کرده باشید.

 

فیلتر بهداشتی در یخچال فریزر ال جی X337

 

انجماد سریع کاربردی و موثر  در یخچال 3 درب ال جی X337

 در واقع شما می خواهید یک سری از مواد غذایی را داخل یخچال فریزر قرار دهید. این گونه از مواد غذایی دیر منجمد می شوند و تا در جه انجاد آن ها فرا برسد مقداری از بوو یا باکتری ها را از خود پخش می کنند. یکی از این مواد غذایی گوشت قرمز و یا مرغ است. برای همین منظور شرکت ال جی از قابلیت انجماد سریع در یخچال فریزر X337 استفاده کرده است. در آن می توانید همزمان با گذاشتن اینگونه مواد غذایی در یخچال از دکمه لمسی Express Freeze استفاده کنید تا سریع منجمد شوند. البته برای زمانی که به یخ هم نیاز دارید می توانید از این گزینه استفاده کنید. 

انجماد سریع کاربردی و موثر  در یخچال 3 درب ال جی X337

 

دوام هوای سرد در یخچال به مدت 10 ساعت در صورت قطع برق و یا خرابی 

معمولا در هر یخچال فریزر نقطه بحرانی وجود دارد. این نقطه بحرانی با زمان مشحص می شود. فرض کنید برق قطع شده است  و نگران هستید که مواد غذایی خراب و یا ذوب می شوند. در این یخچال فریزر زمان نگهداری هوای سرد در صورت توقف موتور 10 ساعت است و بعد از آن هوای یخچال کم کم گرم می شود. الجی در این یخچال فریزر از عایقی کاربردی به نام سیکلوپنتان استفاده می کند که مرز بین هوای سرد و گرم را به خوبی نگه می دارد. معمولا این عایق زود خراب می شود اما باید در نظر داشت که در یخچال فریزر ال جی X337 طول عمر بالایی را دارد و در صورت استفاده درست و تمیز کردن آن می تواند سال ها کار کند. این عایق معمولا در کناره ها جرم می گیرد و بایستی آن را به صورت دوره ای تمیز کرد. بهتر است این عایق کاملا تمیز باشد و از ایجاد و یا ریختن مواد چرب و چسبنده بر روی آن جلوگیری شود چون در این صورت کارایی آن کاهش می یابد. 

سیستم سرمایش خطی

منظور از این سیستن سرمایش چیست. موتور در یخچال فریزر ال جی اینورتر دار است و خود موتور به صورت خطی کار می کند. ال جی حدودا یک دهه است که از این نوع موتور در یخچال فریزر های خود استفاده می کند. در آن موتور به صورت پیوسته کار می کند. زمانی که لازم باشد دور آن افزایش و زمانی که لازم باشد دور آن کاهش می یابد. منظور چیست. فرض کنید شما از اینجماد سریع ساتفاده می کنید در این صورت موتور با دور تند کار می کند و در زمانی که به دمای مورد نظر رسید دور آن کم میشود. این گونه از کار کرد موتور موجب می شود تا موادغذایی تازگی همیشگی را داشته بشاند چون در یک رنج دمایی نگهداشته می شوند. فرق این نوع از کمپرسور با دیگر کمپرسور های معمولی چیست؟ در اینجا سرمایش به صورت خطی با بهینه _+5 درجه و در موتور های معمولی با بهینه -+10 درجه هوتای سرد اعمال می شود. بازه دمایی در موتور خطی کمتر است و مواد غذایی تازه تر و با طرات تر خواهند بود. 
اینورتر یک قطعه الکترونیکی است که در یخچال فریزر و دیگر وسایل مورد استفاده قرار می گیرد. این قطعه از ایجاد شوک های الکتریکی  بر روی موتور و یخچال جلوگیری می کند و تغییرات لحظه ای ولتاژ را خنثی می کند. از طرفی خود اینورتر میزان مصرف انرژی را کاهش می دهد.

سیستم سرمایش خطی

کشوی نگهداری میوه و سبزی

یخچال فریزر ال جی X337 یک کشور را برای میوه و سبزی دارد. این کشو دارای ویژگی Fresh Balancer است یعنی اجازه نمی دهد رطوبت میوه و سبزی از یک حدی بیشتر و یا کمتر شود. چون در آن دما پایین است اگر رطوبت زید شود مواد غذایی میوه و سبزی خراب می شوند و اگر رطوبت کم شود به حالت منجمد در می ایند و حالت اولیه و تازگی خود را از دست می دهند. لازم است بدانید که در این کشو فقط میوه و سبزیجاد بایستی قرار داده شوند.

کشوی نگهداری میوه و سبزی

طبقه نگهداری بطری

طبقه نگهداری بطی می تواند بسیار کاربردی باشد. بطری به لحاظ شکلی که دارند، قرار دادن آن ها در یخچال فریزر و سازش با طبقه ها مشک است. در یخچال فریزر ال جی X337 از یک طبقه برای نگهداری بطری ها ساتفاده شده است که در آن بطری ها به ثورت افقی قرار داده می شوند. این طبقه استیل است می تواند از یخچال خارج شود. شاید زمانیبه آن نیاز نداشته باشید می توانید فضای آن را به دیگ رمواد غذایی اختصاص دهید تازه نه میشکند و نه تغییر شکل می دهد.

طبقه نگهداری بطری

طبقه نگهداری لبنیات

لبنیات از جمله مواد غذایی است که همیشه یک وعده غذایی را در هر منزلی یه خود اختصاص می دهد. برای لبنیات طبقه ای اختصاصی بر روی درب یخچال وجود دارد. شما می توانید شیشه مربا و یا قالب های کره را در آن جا قرار دهید. هم در دسترس تر خواهند بود و هم راحت پیدا می شوند. درب کمتر باز می ماند.

طبقه نگهداری لبنیات

آبریز و یخساز در یخچال ال جی X337 به صورت اتوماتیک می باشد

در این یخچال فریزر قابلیت اتصال به آب شهری وجود ندارد. یعنی بایستی مخزن آن را به صورت دستی پر آب کرد. مخزن در قسمت فریزر واقع شده است و معمولا فضای کمی را اشغال می کند. در آن یخها به صورت مکعبی و خرشد شده می باشند. آب ریز دارای اندازه بزرگ است و علاوه بر لیون ها می توان پارچ ها را نیز با ان پر آب کرد. 

آبریز و یخساز

موتور اینورتر دار خطی در یخچال فریزر ال جی X337

مصرف انرژی ، صدا و طول عمر یخچال فریزر به موتور آن وابسته است. در آن موتور اینورتر دار خطی است. صدای 39 دسیبل، میزان صورف رده انرژی مصرفی ++A را دارد و طول عمر آن به واسطه ایمنی اعمال شوند بسیار زیاد است. نقطه اصکاک موتور آن یک عدد است که در مقایسه با موتور های معمولی که 4 عدد است به میزان 3 عدد کمتر است در منیجه موتور فشار کمتری را تجربه می کند. 

موتور اینورتر دار خطی در یخچال فریزر ال جی X337

گاز مبرد در یخچال فریزر ال جی X337

گاز مبرد در این یخچال فریزر از نوع R600a است . این گاز به میزان کمتر از 100 گرم در این یخچال فریزر وجود دارد. چون میزان تراکم پذیری بالایی را دارد می تواند کارایی سرد کنندگی بالایی را نیز داشته باشد. این گاز از لحاظ زیست محیطی ایده ال است و همه استاندارد ها را دارد. در حال حاضر در یخچال فریزر ها از این گاز استفاده می شود که مصرف کمتر انرژی و کارایی سرد کنندگی بالایی را دارند.

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
ال جی
مدل
GR-X337CQAL
ظرفیت
761 لیتر
طراحی
ساید بای ساید
رنگ
مشکی
اینستا ویو
پنل کنترل
دیجیتالی لمسی
بار
تعداد کشو یخچال
2 کشو
تعداد طبقه یخچال
6 طبقه
آبریز
یخساز
تعداد طبقه درب یخچال
5 طبقه
تعداد کشو فریزر
2 کشو
تعداد طبقه فریزر
4 طبقه
تعداد طبقه درب فریزر
2 طبقه
طبقه نگهداری بطری
اتصال به آب شهری
موتور
اینورتر خطی
وای فای
میزان صدا(دسیبل)
39
گاز مبرد
R600a
Smart ThinQ
بدون برفک
انجماد سریع
سیستم سرمایش
No Frost
Smart Diagnosis
ابعاد(میلی متر)
1785ارتفاع*927عمق*912 پهنا
وزن(کیلوگرم)
132 کیلو گرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha