دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

مخلوط کن کنوود مدل SB266

Kenwood Blender 500W SB266

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۹/۲۷
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱/۹۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
کنوود
توان
500 وات
ظرفیت پارچ
1.5 لیتر
شیر تخلیه
نگهدارنده کابل
نقد و بررسی محصول

مخلوط کن کنوود مدل SB266

مخلوط کن کنوود 266 مدل SB266 یکی از محصولا با کیفیت این شرکت می باشد که قابلیت های و کاربرد هایی فراوان دارد. ظرفیت کاسه آن 1.5 لیتر بوده و به راحتی می تواند مخلوطی از خوشمزه ترین نوشیدنی را برای تعداد زیادی از افراد خانواده در هر سیکل فراهم کند. در این مخلوط کن از تیغه هایی استیل و برنده برای خردایش و همزدن استفاده می شود. این تیغه ها طول عمر بالایی را دارند و به سادگی کند نمی شوند. کاسه و یا پارچ مخلوط کن کنوود SB266 شفاف بوده و دارای درجه بندی می باشد.  بدنه آن کرومی می باشد واز پلاستیک  شیشه ساخته شده است. در آن دو سرعت برای میزان دور مخلوط کردن وجود دارد. این مخلوط کند مدیریت کابل را دارد و می توان کابل برق را زیر پایه آن جمع کرد و در جای خود تا استفاده بعدی قرار داد. پایه های پلاستیکی در این مخلوظ کن از لغزش آن روی سطوح جلوگیری می کنند و ایمنی کاربر و خود دستگاه را موجب می شوند. در این مخلوط کن وزن برابر با 2.4 کیلو گرم بوده و سبک و قابل حمل و استفاده آسانی را دارا می باشد. 

 مخلوط کن شیر دار کنوود SB266 با سیستم ضد چکه 

مخلوط کن کنوود SB266 دارای شیر تنظیم و تخلیه می باشد. شما با این ویژگی که این مخلوط کن دارد می توانید  با راحتی و کارایی بیشتر از آن استفاده کنید. شما در زمان تخلیه آبمیوه و یا مخلوط از آن می توانید شیر را ببندید. با این قابلیت دیگر ابمیوه و یا مخلوط بر روی سطوح چکه نمی کند و مجبور به تمیز کردن آن نخواهید بود. شیر این مخلوط کن از جنس پلاستیک BPA Free می باشد و تایید شده سازمان بهداشت جهانی را دارا می باشد.

BPA چیست؟

BPA یا Bisphenol ماده ای مضر است که در رزین ها و یا مواد بازیافتی وجود دارد. کلیه مواد بازیافتی BPA را دارای می باشند. معمولا از این رزین ها برای کیسه های پلاستیکی استفاده می شود. نباید ظروف و یا کیسه های با بیسفنول برای نگه داری مواد غذایی که متقیم مصرف می شوند استفاده کرد. حتی زمانی که از این ظرفها و یا کیسه برای نگهداری بعضی از مواد غذایی و یا حمل آن ها مانند میوه و .. استفاده شود بایستی قبل از مصرف شسته شوند. شرکت کنوود در محصولات خود از مواد پلاستیکی دسته اول و مغروب استفاده می کند و تایه سازمان بهداشت جهانی را دارد. 

طرز استفاده از مخلوط کن کنوود

استفاده از این مخلوط کن آسان بوده و نیازی به بروشور نمی باشد. شما ابتدا مخلوط را اماده کرده و یا به صورت تکه هایی کوچکتر در می آورید. هر چند تیغه در این مخلوط کن 4 تایی می باشند اما بهتر است برای نتیجه بهتر و فشار کمتر به موتور و تیغه ها، تکه هایی در اندازه کوچک در این مخلوط کن قرار داده شوند. با بستن درب پارچ می توانید دکمه شروع را بزنید. در آن دو دکمه برای سرعت کم و زیاد وجود دارد که می توان در شرایط محتلف از آن ها استفاده کرد. این مخلوط عملکرد پالسی را نیز دارا می باشد وبرای بهتر مخلوط کردن می توان از آن استفاده کرد. همه اجزای این مخلوط کن به استثنای موتور که به صورت کمپکت می باشد با ماشین ظرفشیوی قابل شستشو می باشد.

پارچ مخلوط کن کنوود 266

پارچ در مخلوط کن کنوود از شیشه شفاف است و به راحتی می  توان داخل آن را مشاهده کرد. این مخلوط کن دارای پارچ با ظرفیت 1.5 لیتر است و می تواند در یک سیکل مقداری زیاد از مخلوط را آماده کند. شیشه آن حرارت دیده بوده و خش بر نمی دارد. بر روی پارچ درجه بندی برحسب لیتر وجود دارد که از میزان مخلوط و یا آب و دیگر محتویات لازم آگاهی خواهید داشت و هر موادی را طبق دستوراعمل با میزان مشخصی می توانید اضافه کنید.

Kenwood Blender SB266

لیست قیمت لوازم خانگی ریز در فروشگاه دنیس کالا

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
کنوود
توان
500 وات
ظرفیت پارچ
1.5 لیتر
تنظیم سرعت
2 سرعته
عملکرد پالسی
رنگ
نقره ای
جنس تیغه
4 پر استیل
شیر تخلیه
نگهدارنده کابل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha