دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

جارو شارژی بوش سری 6 بدون سیم مدل BCH86PET1

Bosch Rechargeable Cordless vacuum cleaner BCH86PET1

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۲/۷/۵
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های حائز اهمیت محصول
سازنده
بوش
مدل
BCH86PET1
توان
شارژی
نوع جاروبرقی
مخزنی
نقد و بررسی محصول

جارو شارژی بوش سری 6 بدون سیم مدل BCH86PET1

همانند جاروبرقی، جاروشارژی می تواند قابلیت و کارایی خاص خود را داشته باشد. اخیرا بوش سری جدید از جاروشارژی های خود را روانه بازار کرده است که در نوع خود بی نظیر هستند. جاروشارژی بوش BCH86PET1 دارای رنگ قرمز و طراحی فوق العاده زیبا است. این جاروَارژی بدون اینکه نیاز به وسیله ای دیگر داشته باشد می توان به صورت ایستاده در آید و نگه داشته شود. باطری لیتیومی آن دوام بالایی را دارد می تواند فضای زیادی را با یک بار شارژ کردن آن، تمیز کرد. آنچه جاروشارژی بوش BCH86PET1 را متمایز کرده است قابلیت تمیز کردن و جمع کردن موی حیوانات و با یا یه صورت کلی مو و پرز ها می باشد. در این جاروبرقی کارایی تمیز کردن با 30 درصد زمان کمتر صورت می گیرد. مخزن آن دارای ظرفیت متوسط بوده و برای تمیز کردن ان نیاز به اب نیست و در ادامه نحوه تمیز کردن آن را ارائه می دهیم. این جاروشارژی بوش دارای وزن 3 کیلوگرم است و دستگیره آرگونومیکی دارد. 

 

 

 

جاروشارژی بوش با باطری لیتیومی

باطری این دستگاه لیتیومی است و زمان زیادی را می تواند نگه دارد. این باطری با 3 ساعت تا 80 درصد شارژی شده و با 6 ساعت هم به صورت 100 درصد فول شارژ می شود. برای آن سه سطح استفاده وجود دارد. اگر شما جاروزدن را با سطح مکش پایین انجام دهید میزان دوام باطری بیشتر خواهد بود. به صورت کلی سه سطح تنظیم مکش در آن وجود دارد.

 

سنسور هوشمند نشانگر کثیف بودن فیلتر

با کثیف شدن فیلتر در جاروبرقی و یا جاروشارژی کارایی مکش کم می شود. زمانی که دستگاه مکش، جاروشارژی باشد میزان کاهش مکش بیشتر اتفاق می افتد. در جارو شارژی بوش از نشانگر ال ای دی و سنسوری استفاده شده است تا در صورت کثیف بودن فیلتر کار را مطلع کند. با این قابلیت می توان از کثیف شدن فیلتر به اندازه زیاد جلوگیری کرده و فیلتر را تمیز و دوباره مورد استفاده  قرار داد. 

 

نحوه تمیز کردن مخزن

جاروشارژی بوش مخزنی می باشد و ظرفیت آن 1X است. این جاروبرقی مخزن نسبتا کوچکی دارد و باید آن را تخلیه کرده و هرچه مخزن خالی تر باشد کارایی مکش جاروبرقی بیشتر خواهد بود. شما بعد از جارو کردن نیاز به تلاشی مضاعف ندارید و خیلی راحت می توانید مخزن ان را تمیز کنید. مخزن را از جای خود در آورده و دکمه قرمز رنگ را حول اهرم چند بار می چرخانید. تمام گرد و غبار به پایین مخزن پایین افتاده و می توان خیلی راحت مخزن را تمیز کرد. برای تمیز کردن مخزن نیاز به آب و یا شستشوی فیلتر و مخزن نیست و به این صورت فیلتر مخزن می تواند دوام بالایی را داشته باشد.

 

تمیز کردن آسان برس

پارویی این جارشارژی فوق العاده است. شما می توانید برس را از جای خود در آورده و به راحتی تمیز کنید. برس چرخان خیلی راحت تمیز شده و در جای خود قرار داده می شود. در هر بار جارو زدن نیاز است تا یک بار برس تمیز شود. البته تمیز کردن آن اختیاری بوده اما قطعا کارایی تمیز کنندگی را افزایش می دهد.

 

ایده آل برای کسانی که حیوانات را منزل دارند

جاروشارژی بوش BCH86PET1 خیلی سریع بوده و به نسبت مدل های دیگر 30 درصد زمان کمتر برای تمیز کردن فضا لازم دارد. در این جاروبرقی می حیوانات هم مکش می شود و برای کسانی که در منزل از حیوانات خانگی دارند، فوق العاده می باشد.  در جاروشارژی بوش هر نوع سطحی قابل جارو زدن می باشد.

 

 

 

لوازم همراه انعطاف پذیر

جاروشارژی بوش می تواند به صورت استاده نگه داشته شود و این فرایند جارو زدن را آسانتر می کند. همراه این دستگاه لوازم زیادی وجود دارد که برای انواعی از سطوح و یا مکان های غیر قابل دسترس می توانند مورد استفاده واقع شوند. این جاروشارژی دارای بند می باشد ومی توان آن را بر روی شانه خود حمل کرد و فضای منزر را با شعاع بی نهایت جارو زد.

ویژگی های محصول
مشخصات کلی
سازنده
بوش
مدل
BCH86PET1
توان
شارژی
نوع باطری
لیتیومی
دوام باطری( نرمال- توربو) دقیقه
45 دقیقه
مدت زمان شارژ باطری
3 ساعت 80 درصد، 6 ساعت 100 درصد
نوع جاروبرقی
مخزنی
ظرفیت مخزن
1X
طول کابل برق
بی سیم
شعاع کار کرد
زیاد
فیلتر
فیلتر بهداشتی آنتی باکتریال
دسته جارو برقی
طراحی آرگونومیک
رنگ
قرمز
وزن
3 کیلوگرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha