دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

گوشتکوب بوش 4150 مدل MS6CA4150

Bosch Hand blender ErgoMixx 800 W White MS6CA4150

اطلاعات قیمت و موجودی
وضعیت :
فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۴۰۰/۱۰/۱۳
تضمین اصالت :
گروه محصولی :
برند :
۱/۹۰۰/۰۰۰ تومان
نقد و بررسی محصول

گوشتکوب بوش 4150 مدل MS6CA4150

گوشتکوب بوش MS6CA4150 با توان 800 وات و دسته ی ارگونومیک  و قابلیت های متنوع یکی از محصولات بسیار با کیفیت شرکت بوش می باشد. شما با این گوشتکوب می توانید به عنوان همزن و یا آسیاب هم استفاده کنید. کیفیت ساخت بالای دستگاه و استفاده آسان آن موجب شده تا این گوشتکوب مخاطبان زیادی را داشته باشد.  شما می توانید قسمت تیغه ها را همراه با میله از موتور جدا کنید و به جای آن همزن و یا قسمت آسیاب را وصل کنید. زمانی که به موتور هر یک از این قسمت ها را وصل می کنید صدای کلیلک آن به گوش می رسد که ایمنی لازم به حساب می اید چون شما مطمئن هستید که دستگاه چفت شده است. این گوشتکوب دارای بدنه پلاستیکی است و بقیه قسمت های آن از استیل می باشد. گوشتکوب خود 4 تیغه دارد و آسیاب آن هم تیغه های S شکل دارد. شما برای این گوشتکوب بوش اپشن های زیادی را در اختیار دارید. شما می توایند از 12 سرعت آن بعلاوه سرعت توربو استفاده کنید. بوش گوشت کوب MS6CA4150 را طوری طراحی کرده است که در زمان کار مواد غذایی را به اطراف پخش نمی کند. وزن آن 1.3 کیلوگرم است و از دسته گوشت کوب های وزن سبک و دستی به شمار می رود.  همراه آن یک ظرف درجه بندی شده وجود دارد که برای ذخیره مواد غذایی می تواند کاربرد داشته باشد. تمامی قطعات به استثنای موتور در این گوشت کوب قابل شستشو می باشند. 

گوشتکوب بوش 4150 مدل MS6CA4150

گوشتکوب بوش با موتور 800 وات

تمامی موتور هایی که بوش در محصولات ریز و درست خود استفاده می کند کیفیت بالایی را دارند. موتور در این گوشتکوب دارای صدای کم می باشد. در ان موتور حجم زیادی را ندارد  در دست جا می شود. به صورت کلی این موتور در حجم کم آن 800 وات قدرت تولید می کند که نشان از طراحی کاربردی و ویژگی فوق العاده آن می باشد.

قابلیت شستشو با ماشین ظرفشویی

گوشتکوب بوش مدل MS6CA4150 بسیار منعطف است. تمیز کردن یک وسیله خانگی برقی می تواند دشوار باشد و تازه این گوشت کوب که تیغه هایی برنده دارد که امر پر خطر هم به حساب می آید . بوش این دستگاه را طوری ساخته است که با ماشین ظرفشویی قابل شستشو می باشد. شما فقط کافی است موتور را از بقیه موارد همراه جدا کرد و به غیر از موتور تمام لوازم را در داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید تا شسته شوند. 

عدم پخش غذا در گوشتکوب بوش 4150

یک همرن و یا یک گوشت کوب می تواند عملکرد مخصوص به خود را داشته باشد. در این گوشتکوب در زمان خرد کردن گوشت و یا همزن دیگر مواد غذایی از پخش شدن تکه های گوشت و یا مایعات به اطراف اطراف جلوگیری می شود. فقط در زمان همزن و یا کوبیدن نباید دهانه یا پوشش تیغه ها زیاد به ظرف نزدیک باشد.

 

 

 

 

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha