دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

تاخیر در شستشو در ماشین لباسشویی و مزایای آن

دنیس کالا ۱۴۰۰/۸/۱۲

ماشین های لباسشویی با قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد روانه بازار می شوند و یکی از بهترین و مهمترین ویژگی در این ماشین های لباسشویی، قابلیت تاخیر در شستشو Time Delay یا Delay End می باشد. در این نوشته با این قابلیت می پردازیم.

 

 تاخیر در شستشو به چه معنی است؟

شما می توانید در ماشین لباسشویی،فرایند شستشو را به تاخیر بیندازید. لباس ها را در ماشین لباسشویی گذاشته و برنامه را انتخاب می کنید. بعد از انتخاب برنامه باید زمان تاخیر را انتخاب کنید، زمان تاخیر شروع شده و با شمارش معکوس تمام می شود. بعد از پایان زمان تاخیر، برنامه ای که شما انتخاب کرده اید، شروع شده و لباس ها را شستشو می دهد. تاخیر در شستشو در ماشین های لباسشویی ال جی  با Time Delay و در ماشین های لباسشویی سامسونگ با  Delay End معرفی شده است.\

 

مزایای قابلیت تاخیر در شستشو

این قابلیت هم در مصرف انرژی و هم در صرف زمان تاثیر گذار است. شما می توانید زمان شستشو را به ساعات کم باری( ساعاتی که مصرف انرژی کم است و تعرفه کمی برای آن در نظر گرفته شده است) به تعویق بیندازید که مصرف انرژی را کمتر می کند. از طرفی شما می توانید زمان بیشتری را برای دیگر کار ها داشته باشید چون ماشین های لباسشویی با این قابلیت تمام اتوماتیک می باشند و نیازی به کاربر ندارند. 

 

جمع بندی

زمان تعویق می تواند از1 تا 24 ساعت تنظیم شود. ماشین های لباسشویی ال جی و ماشین های لباسشویی سامسونگ این قابلیت را دارند. معمولا دیگر برند ها هم از این ویژگی برخوردار می باشند. برای اینکه بدانید که کدام مدل از این ویژگی برخوردار است بهترین گزینه رجوع به وب سایت سازنده و مشاهده قسمت Specs و یا Spesification می باشد. 

برچسب ها راهنمای خرید راهنمای خرید ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha