دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

تلویزیون ال جی مونتاژ کدام کشور بهتر است؟ تلویزیون Nano80 و Nano763 و Nano796

دنیس کالا ۱۴۰۱/۹/۲۲

ال جی یکی از شرکت های تولید کننده تلویزیون است. این شرکت تلویزیون های فوق العاده ای در بازار دارد که بعضی از ان ها بی رقیب می باشند. حدودا 3 سال است که تلویزیون های ال جی در کشور مبنا یعنی کره جنوبی تولید نمی شوند. بنابر دلایلی اقتصادی این شرکت کره ای تلویزیون های خود را در کشور های دیگر مونتاژ می کند. شاید جای سوال باشد که تلویزیون ال جی مونتاژ کدام کشور بهتر است و آیا تفاوتی در تلویزیون ها بر حسب کشور مونتاژ وجود دارد یا نه. اخیرا ال جی تلویزیون nano80 و  یا  تلویزیون nano763 و Nano796 را روانه بازار کرده است که هر کدام از آن ها در کشوری مونتاژ شده اند. آیا این تلویزیون ها تفاوتی با هم از نظر مونتاژ دارند؟

 

 

تلویزیون ال جی مونتاژ کجاست؟

قطعات تلویزیون های ال جی در کشور کره جنوبی تولید می شوند. البته بعضا قطعات این تلویزیون ها در چین هم تولید می شوند. خوب اورجینال بودن قطعات امر واضح می باشد. اما این شرکت کره ای امروزه قطعات تلویزیون های خود را در کشور هایی همچون کشور مصر، کشور لهستان و کشور اندونزی به هم ادغام کرده و تلویزیون را تولید می کند. اخیرا ال جی تصمیم به مونتاژ در کشور آمریکا گرفته است. 

 

تلویزیون ال جی مونتاژ کشور بهتر است؟

یک واقعیت است که نمی شود تلویزیون ال جی مونتاژ یک کشور بهتر از تلویزیون ال جی مونتاژ کشور دیگر باشد. در این صورت تنها شرکت ال جی ضربه می خورد و جایگاه آن در بازار کمرنگ می شود. بنابراین در نهایت شرکت کره ای ال جی است که به عنوان کنترل کیفی عمل می کند. حالا تلویزیون مونتاژ هیچ کشور بر دیگری برتری ندارد.

 

چرا تلویزیون های ال جی مونتاژ بعضی از کشور ها گران تر هستند؟

شاید یک مدل از تلویزیون ال جی برای نمونه تلویزیون ال جی Nano80 در دو کشور مونتاژ شود. این تلویزیون یعنی تلویزیون 65 اینچ ال جی 65nano80  در کشور مصر و کشور اندونزی مونتاژ می شود. تلویزیون ال جی 65 اینچ Nano80 مونتاژ اندونزی با قیمتی بیشتر به فروش می رسد. 

 

آیا تلویزیون ال جی مونتاژ اندونزی بهتر است؟

معمولا تلویزیون های  ال جی مونتاژ اندونزی گران تر هستند و تنها دلیل آن هم هزینه حمل و ترانزیت خود تلویزیون می باشد. بنابراین تنها دلیل اختلاف قیمت بین تلویزیون های مونتاژکشور ها، مربوط به حمل و نقل و مصافت طی شده توسط کالا می باشد. 

 

تلویزیون های ال جی مونتاژ اندونزی و لهستان

تلویزیون ال جی Nano763 و Nano796 در کشور لهستان مونتاژ شده اند. حالا تلویزیون ال جی Nano80 در کشور اندونزی و یا مصر مونتاژ می شود. در واقع این تلویزیون ها جز در مشخصات فنی که آن هم به صورت انتخابی از طرف ال جی است تفاوتی را با هم ندارند. طول عمر تلویزیون، کیفیت مونتاژ و کیفیت ساخت در تلویزیون های ال جی با هر کشور مونتاژی در رده ای فوق العاده قرار دارد. 

 

جمع بندی، تلویزیون ال جی مونتاژ کدام کشور را خریداری کنیم.

بعضا کاربران سوال می کنند که تلویزیون مونتاژ کدام کشور بهتر است. جواب این است که کشور مونتاژ تاثیر در کیفیت ندارد و همه به یک اندازه از یک سطح امتیاز کیفی برخوردار هستند. اما کاربران فکر می کنند که چون تلویزیون مونتاژ اندونزی گرانتر است پس حتما کیفیت و کارایی بهتری را دارد. اگر اقتصادی بودن را در نظر داشته باشیم باید عنوان کرد که ال جی یک برند معتبر است و قیمت کمتر برای یک مدل تلویزیون این شرکت به صرفه تر می باشد. تلویزیون ال جی Nano80 و تلویزیون ال جی Nano763 و یا تلویزیون Nano796 از رده بهترین تلویزیون های نانوسل ال جی می باشند. 

برچسب ها بهترین تلویزیون تلویزیون 2022 ال جی تلویزیون ال جی نانو 80
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha