دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی ال جی

دنیس کالا ۱۳۹۹/۸/۲۳

ماشین ظرفشویی مانند هر وسیله ای دیگر دستورالعمل های برای نصب و راه اندازی و یا استفاده در دراز مدت دارد. ما فرض می کنیم ماشین ظرفشویی خریداری شده است. برای خرید ماشین ظرفشویی راهنمای خرید ماشین ظرفشویی در فهرست مقالات می تواند موثر باشد. بهتر است راهنمای نصب و یا به به عبارتی دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی مورد نظر به خوبی مطالع شود. معمولا دفترچه های راهنما به صورت زبان اصلی هستند و البته از روی تصاویر می توان تا حدودی اطلاعاتی مفید از آن ها برداشت کرد. ما در اینجا قسمت هایی از دفترچه راهنمای ماشین های ظرفشویی ال جی را اورده ایم. 

خطا های احتمالی در ماشین های ظرفشویی ال جی

معمولا هر دستگاه و در اینجا ماشین ظرفشویی ممکن است خطا هایی را نمایش دهد. معمولا هر خطایی در ماشین ظرفشویی راهکار هایی را دارد. بعضی از خطا ها توسط کاربر برطرف می شوند و برخی دیگر نیاز به مکانیک دارند. در اینجا ما خطا های احتمالی را آورده ایم. با مشاهده و مطالع جدول می توان خطایی را که ظاهر شده است را برطرف کرده و یا حداقل از بروز مشکلات بعدی برای ماشین ظرفشویی و یا ظرف ها جلوگیری کنید.

مقدار و دوز شوینده در ماشین ظرفشویی ال جی

 معمولا در ماشین ظرفشویی از مواد شونیده مخصوص استفاده می شود. معمولا شونیده در ماشین های ظرفشویی به صورت قرص هایی هستند. برای هر برنامه باید از مقداری بخصوص از مواد شوینده استفاده کرد.همانطور که مشاهده می کنید در برنامه Intensive که برای شستشوی ظرف های بسیار کثیف استفاده می شود مقدار 30 گرم از شوینده لازم است. در جدول زیر مقدار شوینده برای هر برنامه آورده شده است.

 

چیدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی512 ال جی مدل DFB512FW

 در ماشین ظرفشویی ال جی 512 2 طبقه و یک سبد برای ظرف ها وجود دارد و در تصویر زیر نحوه چیدن ظرف ها را آورده ایم. در هنگام چیدن ظرف ها باید محتاط بود چراکه اگر لبه ظرفی پایینتر از سبد و یا طبقه شستشو قرار گیرد ، در نهایت توسط پره چرخان شکسته شده و موجب اختال در حرکت پره و صدمه زدن روتور و همچنین شکستن بقیه ظرف ها می شود. این نکته را فراموش نکنید که ایمنی ظرف ها و ماشین ظرفشویی با چیدن صحیح و اصولی و طبق دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی محقق می شود.

چیدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی512 ال جی مدل DFB512FW

چینش ظرف ها در ماشین های ظرفشویی ال جی مدل DFB512FW

چیدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی ال جی 325 و 425

ماشین های ظرفشویی ال جی DfB425FP و DFB325HS دارای 3 طبقه هستند و تا حدودی چیدن ظرف ها در آنها با مدل 512 ال جی متفاوت است. در زیر تصویر از نحوه چیدن طرفها برای این دو مدل را ارائه داده ایم. انواعی از ظروف با هر اندازه و شکلی را می توان در ماشین ظرفشویی جایی داد اما باید قرار گرفتن ظرف ها به گونه ای باشد که نه موجب برخورد پرده با آنها شود و از طرفی مانع از خیس خوردن همدیگر نشوند. 

چیدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی ال جی 325 و 425

چینش ظرف ها در ماشین های ظرفشویی ال جی مدل DFB425FP و DFB325HS

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی ال جی

ماشین های ظرفشویی موجود در فروشگاه دنیس کالا

لیست قیمت ماشین های ظرفشویی موجود در فروشگاه دنیس کالا

برچسب ها راهنمای خرید مقایسه ماشین ظرفشویی راهنمای خرید ماشین ظرفشویی مقایسه ماشین ظرفشویی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha