دنیس کالا
۰ محصول ۰ تومان
تعداد محصول انتخابی : ۰ محصول جمع مبلغ سبد خرید من : ۰ تومان پرداخت و تسویه

بهترین تلویزیون های 65 اینچ 4K اسمارت 2021

دنیس کالا ۱۴۰۰/۵/۷

اندازه 65 اینچ از صفحه نمایش تلویزیون معمولا فضا و یا محیط بزرگتری را به نسبت اندازه 55 اینچ لازم دارد. گزینه های زیادی می توانند در دریافت تصویر از طرف کاربر تاثیر گذار باشند. کیفیت و یا رزولوشن 4K بایستی از نزدیک تماشا شود واز طرفی برای اندازه 65 اینچ باید یک فاصله تماشای مناسب را انتخاب کرد. 65 اینچ اندازه از پنل است که بیشترین مخاطب را دارد و معمولا اندازه پنلی کاربردی است. در این نوشته ما بهترین تلویزیون 65 اینچ را مورد بررسی قرار می دهیم. البته در نوشته های قبل تر بهترین تلویزیون 55 اینچ را بررسی کرده ایم که کاربر بسته به نیاز خود و محیط و فضایی که دارد می تواند از میان آن ها انتخاب کند. طبیعی است که قیمت تلویزیون 65 اینچ به نسبت میانی بوده و این اندازه از صفحه نمایش در متوسط سایز تلویزیون می باشد. 

 

تلویزیون 65 اینچ برای چه فضایی مناسب است؟

 در واقع فضا اندازه صفحه نمایش را تعیین نمی کند هر چند تلویزیون های با اندازه بزرگتر لازم است تا در فضایی بزرگتر قرار داده شوند. برای مثال تلویزیون 65 اینچ به توجه به ابعادی که دارد میزان فضای زیادی را به نسبت یک تلویزیون 43 اینچ اشغال می کند. آنچه می تواند در اندازه پنل تلویزیون تاثیر گذار باشد، فاصله تماشا است. شما تلویزیون را از چه فاصله ای تماشا می کنید. یک قاعده در مورد کیفیت تصویر با رزولوشن و فاصله تماشا وجود دارد و همچنین یک رابطه ای دیگر در مورد اندازه تلویزیون و فاصله تماشا بیان شده است.

 

فاصله تماشا از صفحه نمایش تلویزیون

 

با توجه به دیاگرام بالا، تلویزیون با اندازه بزرگتر را می توان از فاصله دور تر تماشا کرد. هر چه فاصله تماشای تلویزیون بیشتر باشد، تلویزیون هم باید اندازه بیشتری را داشته باشد که رابطه آن را در تصویر بالا آورده ایم.

 

با افزایش فاصله تماشای تلویزیون، زاویه تماشا کمتر می شود و این نشان می دهد که تلویزیون با اندزه بزرگتر را باید از فاصله ای مشخش تماشا کرد. 

 

کیفیت تصویر و رزولوشن  و رابطه آن با فاصله تماشا

رزولوشن صفحه نمایش با فاصله تماشا رابطه عکس دارد. هر چه رزولوشن تصویر ویا صفحه نمایش بیشتر باشد، تلویزیون باید از فاصله ای کمتر تماشا شود تا کاربر بتواند نهایت جزئیات را دریافت کند و از آن ها لذت ببرد. این رابطه کاملا واضح می باشد چراکه با بیشتر شدن رزولوشن تصویر و یا پنل، اندازه پیکسل ها کوچکتر شده و تعداد آن ها بیشتر می شود بنابراین لازم است برای دریافت ریزترین جزئیات کاربر در فاصله ای کمتر، تلویزیون را تماشا کند. در یک اندازه از پنل ثابت مثلا 65 اینچ، اگر تلویزیون 4K باشد باید فاصله تماشای آن کمتر از فاصله تماشای همان انداز از پنل با کیفیت تصویر Full HD باشد. در تصویر زیر مشاهده می کنید که در اندازه 65 اینچ با افزایش رزولوشن از4K به بیشتر از آن، فاصله تماشا از 2.4 متر به 1.2 متر باید کاهش پیدا کند.اندازه صفحه نمایش و رابطه آن با فاصله تماشا این رابطه مستقیم می باشد یعنی هر چه تلویزیون بزرگتر باشد باید از فاصله ای بیشتر تماشا شود. دلیل آن زاویه دید است. اگر از فاصله ای بیشتر به تلویزیون بزرگتر تماشا شود در زاویه دید تعداد پیکسل های بیشتری قرار می گیرند به عبارتی دیگر کاربر به تصویر و یا تلویزیون مسلط تر خواهد بود. نوع استفاده از تلویزیون نیز در این رابطه تاثیر گذار است. معمولا زمانی که از تلویزیون برای تماشای فیلم های سینمایی استفاده می شود باید فاصله تماشا 1.92 متر و برای استفاده ترکیبی و یا عمومی از تلویزیون باید 2.69 متر باشد.

 

رابطه رزولوشن پنل با فاصله تماشا

تلویزیون با کیفیت 4K را به باید از فاصله ای کمتر به نسبت تلویزیون با کیفیت تصویر Full HD تماشا کرد. 

 

قیمت تلویزیون 65 اینچ به نسبت تلویزیون 55 اینچ چقدر تفاوت دارد؟

قیمت تلویزیون در یک اندازه پنل می تواند با یک اندازه دیگر تفاوتی زیاد و یا کم داشته باشد. اگر تلویزیون با توجه به نیاز کاربر خریداری شود هم در هزینه صرفه جویی شده است و هم مناسب ترین گزینه خریداری خواهد شد. هر چند بسته به مدل ممکن اختلاف قیمت تلویزیون 65 اینچ و تلویزیون 55 اینچ زیاد یا کم باشد ولی به صورتی کلی بین 2 تا 17 میلیون اختلاف قیمت وجود دارد معمولا در تلویزیون ها بالا رده  و یا تلویزیون های با قیمت بیشتر از 30 میلیون توان اختلاف قیمت هم بیشتر می باشد. اگر کاربر با توجه به نیاز خود، تلویزیون 55 اینچ را مناسب بداند لزومی برای خرید تلویزیون با اندازه بزرگتر نیست.

 

آیا تلویزیون 65 اینچ بر روی دیوار قابل نصب است؟

نصب تلویزیون بر روی دیوار علاوه بر اینکه جذابیت دارد از طرفی موجب جلوگیری از اشغال فضا نیز می شود. همه تلویزیون ها از 32 اینچ گرفته تا 86 اینچ بر روی دیوار نصب می شوند. آنچه برای نصب تلویزیون اهمیت پیدا می کند ، براکتی دیواری سات که به کار گرفته می شود. دیوار شما باید دارای استحکام بالایی باشد تا بتواند پیچ های براکت را به خوبی نگه دارد. براکت هایی در بازار وجود دارند که می توانند برای اندازه های 43 تا 77 اینچ استفاده شوند اما ترجیحا باید از براکت مستحکم برای تلویزیون 65 اینچ استفاده کرد. زمانی که شما تلویزیون را در گوشه ای از اتاق بر روی دیوار نصب می کنید باید از براکت بازویی استفاده کنید که بتوانید تلویزیون را به طرفین چپ و راست بچرخانید.

 

طول و عرض تلویزیون 65 اینچ چقدر است؟

اندازه تلویزیون برحسب اینچ بیان می شود. اینچ یکای اندازه گیری در سیستم انگلیسی است. در واقع اندازه تلویزیون با توجه به قطر تلویزیون بیان می شود. وقتی گفته می شود تلویزیون 65 اینچ است یعنی تلویزیون دارای قطر 65 اینچ می باشد. خوب حالا طول و عرض تلویزیون 65 اینچ چقدر می باشد. طول تلویزیون و یا ضلع افقی تلویزیون پهنا (Width) هم گفته می شود و در تلویزیون 65 اینچ برابر با 144 سانتیمتر و عرض یا ارتفاع آن که همان ضلع عمودی می شود برابر با 81 سانتیمتر است. طول و عرض دیگر اندازه های تلویزیون در جدول زیر آورده شده است.

طول و عرض تلویزیون

طول و عرض تلویزیون بر حسب اینچ و سانتیمتر در جدول بالا نمایش داده شده است.

 

صفحه ضد ضربه و یا محافظ صفحه برای تلویزیون 65 اینچ

تلویزیون یک وسیله پر مصرف خانگی است. معمولا می تواند برای مدت زمان زیادی از یک تلویزیون استفاده کرد. تلویزیون های امروزی دارای رزولوشن 4K هستند و محتوای 4K هم در بازار کم است. تا محتوای 4K به فراوانی لازم می رسد حداقل 5 تا 7 سال دیگر طول می کشد و از آن پس تلویزیون های 8K وارد بازار می شوند که محتوای 8K برای ان ها موجود نیست و باید محتوای 4K را با آن ها تماشا کرد. البته این شرایط برای تلویزیون های Full HD و محتوای 4K هم بوده است. شما تلویزیونی را خریداری می کنید تا چند سال آینده از حداکثر کارایی آن بهره می برید بنابراین لازم سات تا به خوبی از آن مراقبت کنید. یکی از راه های مراقب از تلویزیون گرفتن و یا خرید محافظی برای پنل است. محافظ یک تلق شفاف است است که بر روی پنل نصب می شود و به صورت جداگانه خریداری می شود. این صفحه محافظ به خوبی از پنل در برابر ضربات مستقیم پشتیبانی می کند.

 

تلویزیون 65 اینچ پایه کنار باشد یا پایه وسط بهتر است؟

سلیقه کاربر در نهایت تعیین می کند که تلویزیون پایه کنار باشد و یا پایه را در وسط داشته باشد. هر دو نوع از پایه به خوبی وزن تلویزیون را نگه می دارند. پایه ممکن است فلزی و یا پلاستیک باشد. تلویزیون با پایه ها در کناره قاب می تواند برای زمانی که در کنار تلویزیون از ساندبار استفاده می شود جذاب تر باشد. 

 

تلویزیون 65 ال جی اینچ اولد C1 مدل 65C1 

بهترین تلویزیون 65 اینچ ال جی از نظر کیفیت تصویر و کارایی، مدل C1 ال جی می باشد. این تلویزیون C1 ال جی 65 اینچ از پنل WRGB استفاده می کند و عمق نمایش رنگ 10 بیتی دارد. در آن از نورپردازی ارگانیکی استفاده شده است که هر پیکسل به صورت مجزا خاموش و یا روشن می شود و متناسب با آن کنتراست در این تلویزیون بی نهایت است. زمانی که شما در یک زمینه تاریک قرص ماه را مشاهده می کنید دیگر در کناره های ماه ، هاله سفید رنگ را نخواهید دید و مرز بین مشکی و روشن به خوبی مشکی و یا کم می باشد. رنگ مشکی در این تلویزیون به خوبی نمایش داده می شود. هیچ تلویزیونی نمی تواند به مانند تلویزیون اولد C1 ال جی برای نمایش فیلم ها و یا تماشای برنامه ها در یک فضای کم نور ایده آل باشد. تلویزیون اولد C1 برای محیط روشن هم کاربردی است و شیشه پنل آن از نوع براق است و بیشتر نور محیط را منعکس می کند. فرکانس تصویر در این تلویزیون 120 هرتز و شما را از کیفیت تصویر 4K در نرخ 120 هرتز بهرمند می کند چراکه دارای پورت های HDMI ورژن 2.1 می باشد. قابلیت ارتقای کیفیت تصویر را دارد و با پردازنده آلفا 9 هوشمند نسل چهارم هر فریم تصویر را 120 بار بازنمایش می کند. نه تنها تصاویر 4K بلکه تصاویر غیر 4K هم با این تلویزیون ال جی به خوبی نمایش داده می شوند. صدای آن 40 وات است و از سابووفر هم برای انتشار صدای 40 تا 100 هرتز استفاده می کند. صدای دالبی اتمس و 3 بعدی با آن انتشار می یابد و شور و هیجان را در کاربر ایجاد می کند. تلویزیون 65 اینچ اولد ال جی C1 از سیستم عامل WebOS 6.0 برخوردار است که قابلیت های جدید دارد و با ریموت کنترل MR21 کاربری را آسان کرده است. هر چند اولد نحوه استفاده مدرن را می خواهد اما این را باید به ظرافت و جذابیت و کارایی فوق العاده آن بر شمرد. 

 

oled c1

قیمت تلویزیون 65 اینچ اولد ال جی C1 مدل 65C1

قیمت تلویزیون 55 اینچ اولد ال جی C1 مدل 55C1


تلویزیون 65 اینچ ال جی اولد CX

تلویزیون اولد ال جی CX یکی از تلویزیون های فوق العاده با کیفیت است. این تلویزیون جایگزین تلویزیون C9 تولید 2019 شده است و در سال 2021 تلویزیون ال جی اولد C1 جای این تلویزیون را می گیرد. CX به نسبت تلویزیون C9 روشنایی به نسبت بیشتری را دارد ولی از همان پنل WRGB استفاده می کند. در تلویزیون اولد CX فرکانس تصویر 120 هرتز با پورت های HDMI ورژن 2.1  حضور دارند و می توانند شما را از کیفیت تصویر 4K در نرخ 120 هرتز بهره مند سازند. هر چند فرکانس تصویر 60 هرتز به عنوان استاندارد در تلویزیون در نظر گرفته می شود و می تواند نرخ فریم 24 و 25 فریم را به خوبی نمایش دهد اما کارایی فرکانس تصویر 120 هرتز بهتر می باشد. ال جی در این تلویزیون از ویژگی هایی بارزی مانند قابلیت بازگشت صوتی استفاده کرده است و کیفیت صدای مطلوبی از ساندبار را فراهم می کند. سیستم صوتی 2.2 کاناله آن از دالبی اتمس پشتیبانی می کند و می توان این فرمت های را از طریق میانبر هایی مانند نتفلیسک و یا دیسنی دانلود کرد. تلویزیون CX در اندازه های مختلفی تولید شده است. اندازه 48 اینچ آن می تواند هم با قیمت مقرون به صرفه تر باشد و هم کارایی مانند استفاده به عنوان مانیتور و یا برای گیمینگ داشته باشد. به هر صورت اندازه 55 اینچ، 65 اینچ و 77 اینچ این تلویزیون ال جی در بازار موجود است. 

مقایسه تلویزیون های اولد ال جی مدل CX و C1

تلویزیون 65 اینچ اولد ال جی CX مدل 65CX

تلویزیون 55 اینچ اولد ال جی CX مدل 55CX

 

تلویزیون 65 اینچ سامسونگ Q90T مدل 65Q90T

تلویزیون Q90T از تلویزیون های بالارده سامسونگ است و با کارایی فوق العاده و طراحی منحصر به فرد در اختیار کاربران قرار گرفته است. تلویزیون Q90 سامسونگ بالاتر از تلویزیون سامسونگ Q80T قرار گرفته و می تواند آخرین مدل تلویزیون های سامسونگ 4K باشد. بعد از این تلویزیون معمولا تلویزیون های 8K مانند Q900Ts و یا Q800T قرار می گیرند. تلویزیون 65 اینچ Q90T دارای کیفیت تصویر و رزولوشن 4k می باشد. این تلویزیون فوق العاده از هر نظر می باشد. در آن طراحی پایه وسط است و می تواند بر روی هر میز تلویزیونی قرار  گیرد. جدا از آن می توان تلویزیون Q90T را بر روی دیوار هم نصب کرد. در پشت تلویزیون شیار هایی برای هدایت کابل ها اتخاز شده است و از شلوغی اطراف تلویزیون جلوگیری می کند. اما تلویزیون Q90T چه قابلیت هایی را دارد؟
در تلویزیون سامسونگ 65 اینچ Q90T هر ویژگی مثبتی وجود دارد و در ارائه کیفیتی بهتر از تصویر نقش می آفرینند. نورپردازی مستقیم با فناوری تاریکی منطقه ای (Local Dimming)  با تعداد زون های زیاد و پنل VA در این تلویزیون، موجب ایجاد کنتراستی بی نظیر و نمایش رنگ مشکی در رده ای بالا شده است. شما می توانید این تلویزیون را برای تماشای فیلم ها بهترین گزینه در نظر بگیرید.  شیشه صفحه نمایش خود نیمه براق است ، اما می تواند درصد زیادی از نور محیط را منعکس کند و نتیجه آن خواهد بود که 65Q90T در محیط روشن هم برای تماشای شوها و برنامه های تلویزیونی در فضای روشن نیز کاربردی است. تلویزیون کیولد سامسونگ Q90T از پردازنده ای قوی برای پردازش داده استفاده می کند  و می تواند به صورتی کاربردی نویز و بلور را از تصویر بردارد. در تلویزیون 65Q90T از فرکانس تصویر 120 هرتز  بهره گرفته شده و در آن هر فریم تصویر 120 بار باز نمایش می شود و مهمتر از آن در آن پورت HDMI ورژن 2.1  وجود دارد. شما با این پورت می توانید از کیفیت تصویر 4K در نرخ 120 هرتز بهرمند شوید. کنسول های بازی و یا دستگاه های بلوری می توانند کیفیت تصویر خروجی خود را با نهایت کیفیت به این تلویزیون ارسال کنند و تلویزیون نیز آن ها را با بالاترین کیفیت نمایش دهد. 
صدای در تلویزیون  سامسونگ Q90T برابر با 60 وات است. در این تلویزیون از اسپیکر و ساب ووفر برای پخش صدا استفاده می شود. سیستم صوتی آن 4.2.2 می باشد. این تلویزیون ویژگی های صوتی مانند کیوسمفونی  و صدای متناسب دارد. سامسونگ در آن از پورت HDMI با قابلیت بازگشت صوتی از نوع eARC استفاده کرده است. این تلویزیون می تواند صدای دالبی دیجیتال، DTS و OTS را پشتیبانی کند. با قابلیت کیوسمفونی می توانید، صدای تلویزیون را بر روی خود تلویزیون و بر روی ساندبار هم داشته باشید. برای نمونه شما زمانی که در کنار این تلویزیون از ساندبار Q70T سامسونگ استفاده می کنید، صدای تلویزیون به صورت 1+1=2 ارائه می شود و صدای 330 وات ساندبار با صدای 60 وات تلویزیون ، مجموعا 390 توان صوتی انتشار می یابد.  تلویزیون Q90T می تواند با تلویزیون اولد ال جی C1 و یا اولد CX رقابت کند و یا مقایسه شود. 

تحلیل و بررسی کامل تلویزیون سامسونگ Q90T

 

ًQ90T

تلویزیون 65 اینچ سامسونگ 4K اسمارت Q90T مدل 65Q90T

 

تلویزیون 65 اینچ ال جی اولد BX مدل 65BX

تفاوت بین مدل BX با مدل CX بسیار کم است. تلویزیون اولد ال جی BX از پنل WRGB استفاده می کند و بعد از تلویزیون CX از نظر کارایی فنی و کیفیت قرار می گیرد. این تلویزیون نیز همانند CX دارای توان صوتی 40 وات  است و سیستم صوتی 2.2. کاناله دارد. این تلویزیون ال جی فوق العاده است . تلویزیون 65 اینچ  BX تنها در پایه با تلویزیون اولد CX تفاوت دارد. پایه در تلویزیون اولد BX عرض کمتری دارد. فرکانس تصویر 120 هرت، پورت HDMI ورژن 2.1  و همچنین قابلیت هایی مانند بازگشت صوتی و یا ویژگی VRR و یا ALLM را دارد. تلویزیون BX ال جی کنتراست بالا و نمایش رنگ مشکی را در رده ای بالا نمایش می دهد  و برای تماشای فیلم های سینمایی فوق العاده است.

 

تلویزیون 65 اینچ اولد ال جی BX مدل 65BX

تلویزیون 55 اینچ اولد ال جی BX مدل 55BX

 


 تلویزیون 65 اینچ سامسونگ 65Q80A

تلویزیون Q80A منحصر به فرد است اما چرا؟ این تلویزیون تنها تلویزیون سامسونگ است که با صفحه نمایش ADS روانه بازار شده است. تلویزیون های سامسونگ معمولا با صفحه نمایش VA را دارند. تلویزیون Q80A بالارده ترین تلویزیون کیولد در سال 2021 می باشد که بعد ازآن،  تلویزیون QN85A قرار می گیرد که کیولد نیست و نئوکیولد می باشد. ADS یک نوع پنل از مشتقات IPS می باشد و زاویه دید بالایی را دارد. تلویزیون Q80A یک تلویزیون با کیفیت تصویر بالا و حرفه ای برای گیمینگ می باشد. در آن فرکانس تصویر 120 هرتز و پورت HDMI 2.1 وجود دارد و از همه مهمتر از ویژگی VRR و یا Free Synce برخوردار می باشد. شما با این تلویزیون می توانید تصویر 4k را در نرخ 120 هرتز تماشا کنید. در تلویزیون Q80A توان صوتی 60 وات است. این تلویزیون فوق العاده است. شما می توانید صدایی با کیفیت از آن را بر روی ساندبار های انتشار دهید چراکه هم قابلیت کیوسمفونی و هم قابلیت OTS را دارد. به هر حال سیستم صوتی آن 2.2.2 کاناله است و اسپیکر و ساب ووفر به صورت ترکیبی صدایی همه جانبه را برای شما فراهم می کنند.  تلویزیون Q80A دارای پایه در وسط می باشد . شما اگر اندازه 65 اینچ از این تلویزیون را خریداری کنید می توانید آن را روی حتی میز تلویزیون با عرض کم نیز قرار دهید چراکه پایه در آن مساحت کمی را به خود اختصاص می دهد. 

65Q80A

تلویزیون 65 اینچ سامسونگ 2021 کیولد Q80A مدل 65Q80A

 

تلویزیون 65  اینچ سامسونگ Q70A

تلویزیون Q70A سامسونگ با پنل VA و نورپردازی Edge و فناوری Dual LED و QLED تصویر را نمایش می دهد. می دانیم که فناوری Dual LED می تواند تمایز بین رنگ ها را افزایش دهد  و کیولد هم رنگ ها را به حالت اشباع در می آورد. در تلویزیون Q70A صدا برابر با 20 وات است و ویژگی های Q Symphony و یا OTS را دارد. میزان کنتراست و نمایش رنگ مشکی در این تلویزیون زیاد است و یکی از تلویزیون ها با کارایی بالا برای نمایش فیلم ها می باشد. تلویزیون کیولد 65 اینچ Q70A دارای پایه در وسط است و می تواند فضای کمی را اشغال کند. این تلویزیون بر روی دیوار هم نصب می شود و با توجه به اینکه طراحی AirSlim دارد می تواند جذابیت بالایی را به نمایش بگذارد. تلویزیون Q70A دارای نرخ نوسازی 120 هرتز است و می تواند کیفیت تصویر 4K در نرخ 120 هرتز را نمایش دهد. این تلویزیون می تواند از کنسول های بازی مدرن مانند PS5 و Xbox X پشتیبانی کند. 

65Q70A

تلویزیون 65 اینچ سامسونگ کیولد Q70A مدل 65Q70A (2021)

 

تلویزیون 65 اینچ سامسونگ Q60A

تلویزیون Q60A پایین تر از تلویزیون Q70A قرار می گیرد. این تلویزیون همانند Q70A دارای نورپردازی Edge بوده و فناوری کیولد و دول ال ای دی را دارد. در این تلویزیون فرکانس تصویر 60 هرتز است و ورژن همه پورت های HDMI برابر با 2.0 است که کیفیت تصویر 4K در در نرخ 60 هرتز انتقال می دهد. تلویزیون Q60A دارای پایه در کناره ها می باشد و برای نصب بر روی میز و یا قرار دادن آن باید میز تلویزیون عریضی در نظر گرفته شود. صدای این تلویزیون 20 وات است و ویژگی های صوتی قابل توجهی دارد. تلویزیون Q60A یک تلویزیون میان رده در رنج کیولد است و با کارایی بیشتر از تلویزیون های کریستال 4k می تواند تصویر را نمایش دهد. 

 

65Q60A

تلویزیون سامسونگ 65 اینچ 2021 کیولد Q60A مدل 65Q60A

 

تلویزیون 65 اینچ هایسنس U8G مدل U8G

 تلویزیون هایسنس U8G محصول 2021 شرکت هایسنس می باشد.  تلویزیون U8G جایگزین تلویزیون H9G شده است و قابلیت های منحصر به فردتری به نسبت آن دارد. جالب است بدانید که این تلویزیون به نسبت برند های دیگر کیفیتی فوق العاده دارد  و می تواند مقرون به صرفه هم باشد. تلویزیون U8G دارای فرکانس تصویر 120 هرتز و پورت HDMI 2.1 می باشد. این تلویزیون شما را از کیفیت تصویر 4K در نرخ 120 هرتز بهرمند می کند. با قابلیت هایی چون VRR و Free Synce که این تلویزیون دارد می تواند جذابیت زیادی را در تماشای تصاویر پر سرعت و یا بازی ها فراهم کند. در این تلویزیون هایسنس از روشنایی بالایی بهره گرفته شده است. روشنایی این تلویزیون 1500 نیت می باشد که به راحتی محتوای  HDR10+ را پشت سر می گذارد و از فرمت های دالبی ویژن هم پشتیبانی می کند. تعداد زون های این تلویزیون برابر با 132 عدد است و می تواند کنتراست بالا و نمایش رنگ مشکی فوق العاده ای به نمایش بگذارد. تلویزیون هایسنس U8G هم برای تماشای فیلم و هم برای تماشای شو ها و برنامه های تلویزیون فوق العاده می باشد. تلویزیون های هایسنس بالارده اکثر از هر دو فرمت دینامیکی مانند دالبی ویژن و HDR10+ پشتیبانی می کنند. کیفیت تصویر در این تلویزیون با پردازنده Hi-View پردازش می شود و می تواند در نوع خود بی نظیر باشد. تلویزیون 65 اینچ هایسنس 65U8G دارای پایه در وسط می باشد و نوع پایه آن پروانه ای است. این تلویزیون می تواند بر روی هر میز تلویزیونی قرار گیرد و با بر روی دیوار نصب شود.

مقایسه تلویزیون اولد ال جی C1 و تلویزیون هایسنس U8G

 

تلویزیون هایسنس U8G

تلویزیون 65 اینچ هایسنس 4K اندروید U8G مدل 65U8G

برچسب ها راهنمای خرید راهنمای خرید تلویزیون تلویزیون تحلیل و بررسی تلویزیون بهترین تلویزیون
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha